Už druhý deň cítim pohyby v bruchu

26. okt 2022

Baby, prosim vas, uz mi asi sibe. Uz druhy den citim pohyby v bruchu, ako kopance babatka (mam dve deti, viem to rozoznat).
Za cely zivot som pri ziadnych traviacich problemoch nemala takéto "kopance", ja neverim, ze toto mozu robit creva.
Tehotensky test negativny, dvakrat, moja doktorka ordiunje az buducu stredu.
Je to možné, zeby toto nejakym sposobom bolo tehozenstvo, ked je test negativny? Menstruacua ne0ravidelna, slaba, ale este dojcim. Dakujem

simca06022011
26. okt 2022

Tak poznala by si na sebe, ze si v 16-20tt? Asi ano... Ano taketo kopance ti aj čreva vedia dat 😂

marion30
26. okt 2022

Tiež to mam tak,tehotná niesom.veru to pripomína riadne pohyby😁

bluemoon24
26. okt 2022

Nesibe 😅 aj mi to tak obcas prijde, ale jsou to jenom streva

autor
26. okt 2022

@simca06022011 mam problems diastazou, rodila som 5 kilove dieta, od porodu mam brucho stale ako v 5-6 mesiaci. Plodny hlien a pod som si nevsimala, nakolko stale dojcim.. Myslim, ze to nie je tehu, ved aj testy negativne. Len hladam radu, ze naotaj sa testom da verit na 100percemt

domka222
26. okt 2022

Po pôrode to niektoré ženy majú. Je to podobné ako keď človek nemá končatinu a má fantómové bolesti

simca06022011
26. okt 2022

Tu velmi nie je co poradit, test v takom "vysokom" štádiu netusim ako by vyšiel. A s tou diastazou to mozno moze byt spojene, ze viac tie čreva citis.

kukulienka999
26. okt 2022

Aj ja som to tak mala, tehotná som nebola. Dokonca aj muž mi pozeral na brucho a mám aj video pre gynekologičku, keby mi neverila 😁

autor
26. okt 2022

Ďakujem, asi to teda budu creva, ale zostala som nachvilu vylakana. Lebo spätne ked si clovek dava dokopy ine priznaky (unavu som prikladala chorobe) tak to zrazu zapadal9, aj ta slaba menstruacia, co inokedy neviem bolesti zniest. Ale test je test.

marticka85po
26. okt 2022

Ja som tiez po porode 5kiloveho babatka a veru creva citim ovela viac ako pred tehotenstvom.a veru podoba sa to na pohyby 🤣

domireb
26. okt 2022

Črevá.brušná stena už nie je to,čo bývala, cítiš aj to, čo si predtým nemusela. Ja ju mam napr v takomstave,že po hŕstkovej vidím "kopať nozičku"

whatever1
26. okt 2022

V tehotenstve sa creva poposuvaju a popreplietaju vseliako, po porode trvá dlho kym sa dostanu na “svoje miesto”. Taketo pohyby criev sa velmi podobaju pohybom dietata.

autor
26. okt 2022

Budem mudrejsia, naozaj som o tom netusila. Dakujem

svetlonos
26. okt 2022

test ti kludne po tretom mesiaci moze vijst negativny 😉 Kamoskina znama si kupila permanentku do fitka, ze je tlsta a ide chudnut. Baby jej vravelu ze je tehotna a nie tlsta. Soytala sa ci im sibe, ze chodia na take blbosti, ona a tehotna 🙈 Aj pobat na rok planovala do ineho statu. 🙈😂😁 A raz isla na pohotovost s bolestami toho tlstehi brucha - bola v osmom mesiaci! Skoro ju slak trafil a dr nechcela uverut najskor. Mala placebtu v predu, tak pohyby takmer necitila a hodila to tiez na creva 😁
No co, za mesiac musela stravit, ze bude matkou a nie zabava a ruka hore v cudzine 😂
Ja som minule pozerala ba brucho a nie len, ze som pohybi citila ale aj videla. V bruchu mi vybrovalo a malo akoby zasklby. Videla to aj sestra, takze som si to nenamyslala. Boli to len creva 🙂