Už dlhšie som veľmi nervózna

11. aug 2021

Ahojte. Uz dlhsie som strasne nervozna. Najhorsie je ze aj kričím po malej ked neposlúcha. Proste ma všetko dokaze strasne vytocit. Uplne som nekludna stale sa len nahanam. A iba sa rozculujem.. Chcela by som byt viac v pohode. Co vam pomohlo sa ukludnit. Ci len navštíviť psychológa ? Viem ze to nie je ok. Hlavne kvoli malej, nechcem tolko kricat aj sa snazim ovladat ale proste len to zo mna vsetko leti.. aj muž hovorí ze som stale nervózna. Mozno aj s toho ze je cela domacnost a mala 24/7 iba na mne. Ale to riesit nechcem. Dakujem za rady ako sa ukludnit a zbaviť sa napätia❤️

dijka123
11. aug 2021

najst si nejaky konicek najst si cas pre seba ist niekde zrelaxovat

brita7777
11. aug 2021

To by som potrebovala aj ja poradit. Mam konicek, aj sportujem, jedine sex nie uz rok, dve deti skolkarov.

autor
11. aug 2021

@brita7777 u nas tiez bez sexu skoro rok. Ale tomu to neprikladam

brita7777
11. aug 2021

No v kazdom pripade zaujimava zhoda.

marylinmary
11. aug 2021

Lenze moze to byt aj tym, ze sa nemilujete, skus si aj konicek najst, kde sa vyburis a meditacia mne velmi dobre robi.

lindusss2016
11. aug 2021

Joga, aromaterapia, zenske kruhy, harmonicke partnerstvo...

darinagod
12. aug 2021

vyskusaj byt chvilku len taka sama so sebou, nejaky sport mozno joga alebo hocico, kde by si sa nasla a co by ta bavilo, precitaj nejaku knihu, casopis, chod sa prejst. mozno mas v zivote vela podnetov, ktore ta rozpytuluju a len sa potrebujes dat do kludu 🙂

sylvie
13. aug 2021

a prave to by si mala riesit. Vobec sa necudujem, ze si nervozna ked je cela domacnost a dieta na tebe 24/7. Treba sa porozpravat s manzelom..

lala123
13. aug 2021

Nedá mi to nenapísať ale vsetko spolu súvisí….to, že rok nemáte sex zrejme vypovedá o nie príliš funkčnom partnerskom spolužití…..a tam to vserko zacina….keď sa zena citi milovaná a v bezpečí tak väčšinou nemá dôvod byt nervózna a frustrovana(teda ak ste už skúšali napr. vyšetrenie štítnej žľazy, ktorá často spôsobuje nervozitu a bolo negat.)

gleep1
13. aug 2021