Už 49-dní mi mešká menštruácia

3. feb 2021

Pekný večer,
Mešká mi menštruácia už 49dni vrátane posledného cyklu. Prsia resp. Bradavky sa zmenili bolia, nafuknute brucho, močim každú chvíľu, vytok taky jemny občas, sem tam citim, ze je mi nevolno od zaludka ale nezvraciam, taketo priznaky som mala pri prvej dcére.
No testy stale negatívne, neukazuje mi inak. No i pri dcerke mi dlho trvalo kym vysiel pozitívny test a aj to len duch.
Viete mi poradiť, čím to je?
Doktorka mi nezdvíha v čase covidu, chcela by som si nechat potvrdiť z krvi radšej výsledok.

Ďakujem za odpovede

autor
3. feb 2021

Rovnako zaspavam i postojacky v práci uz, nevladzem fungovať. 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
3. feb 2021

alebo nech ti spravia test na HCG ako samoplatcovi napr. v medirexe

lucinka1988
4. feb 2021

Mohla si mať posunutú ovuláciu a tým pádom aj cyklus a kľudne môže ísť o tehotenstvo, len test to tým pádom ešte nezachytil..Na tvojom mieste by som sa objednala na prvé vyšetrenie do nejakej súkromnej kliniky..Inak to už kde sme sa dopracovali, že kvôli korone ti nezdvíhajú na gynekológii 🙈

09041986
4. feb 2021

Doktorka ti nezdvíha v čase covidu? (asi máš zle číslo) Normálne sa zober a choď na gyndu 🤦 či myslíš že tehotné majú ako poradne momentálne...

autor
8. feb 2021

Uz som tam raz bola takto osobne, a ano kde sme sa to dostali, ze ma pomaly vyrazili odtial. Lebo treba len telefonicky sa objednať, aby nebolo v čakárni milion 5 ludi....
Otras🙂 dovtedy žiadny problém nebyval