Už 13. deň mám menštruáciu

medovka14
13. júl 2015

Ahojte... Nestretli ste sa s niečím podobným? Menštruácia prišla 1.7. a 6.7. aj skončila, no od vtedy stále krvácam. Niekedy viac, niekedy menej, napr mám len trocha krvi na WC papieri. Nie je to však klasicky menzes. Toto som mala aj pre menštruáciou, kým prišla 3-4 dni som takto slabo krvacala.. Som z toho trocha nervózna, dr je na dovolenke a zastupujúca Dr má vyvesený telefón, aby ju nerušili pri práci :(

wiki07
13. júl 2015

z menštruáciou to nesmieš brať na ľahkú váhu....pokiaľ sa nedovoláš k zastupujúcej doktorke,tak choď k nej osobne....keď ťa nezoberie,skús všeobecnú gynekológiu v nemocnici..... malo by ju mať každé vačšie mesto....keď som mala problém ja,trošku iný, tiež v lete,tak som pobehala asi po 5 doktoroch pokiaľ ma niekto zobral..... nikto nechcel.....vždy sa vyhovárali,že patrím pod iného lekára.....ale ja som sa nedala.....pokiaľ fakt nikde neuspeješ choď rovno na pohotovosť do nemocnice....a tam sa tiež nedaj odbyť...

poradiť Ti neviem z čoho môžeš mať taký menzes,ale ja keď som ho dostala prvý krát v živote tak mi trval 14 dní..... a to tieklo zo mňa ako z vodovodného kohútika....a keby som nešla na gyndu aby mi to zastavili......tak je so mnou zle....pretože ja som v sebe po 14 dňoch mala život ohrozujúcu hladinu krvi.......injekcia mi to zastavila na 3 dni.... za tie tri dni som musela do seba tlači´t denne 2,5 litra vody....a na 4 deň som dostala znova menzes....ten už trval len 6 dní...... menzes som mávala totálne nepravidelný,ale teraz po pôrode pred 8 rokmi a antikoncepciou sa nemám načo sťažovať....

želám veľa šťastia a hlavne nech je všetko v poriadku

mnamko
13. júl 2015

Chod na pohotovost daju ti injekciu

mamazem
14. júl 2015

Z byliniek je veľmi dobrá na zastavenie krvácania Kapsička pastierska. Na celkovú úpravu menštruačného cyklu, ak budú Vaše problémy pretrvávať, odporúčam Gynex.