Už 10 dní mám chrípku

helenka457
23. feb 2024

Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať mám už 10 deň chrípku a stále sa necítim ok. Ráno sa niekedy zobudím na zimnicu, ak niečo zjem pocit na zvracanie. Máte s tým skusenosti? Ako dlho sa tak ešte môžem cítiť ? Zevraj je tu nejaká silná chrípka. Ale už neviem fungovať takto. Tak či náhodou nemáte skúsenosti, som tu nova.

h2
23. feb 2024

@helenka457 Ahoj, to ma mrzí. Áno, počula som, že teraz je nejaká hnusná chrípka, čo trvá aj 2 týždne. Tak snáď to už dlho nepotrvá. ☹

helenka457
autor
23. feb 2024

@h2 nevieš náhodou ako dlho to môže ešte trvať ?

h2
23. feb 2024

@helenka457 Neviem, bohužiaľ. Lebo počula som, že 2 týždne. Ale či tým bolo myslené, že 14 dní, alebo to treba brať zaokrúhlene, to neviem.

diewcatqoo
23. feb 2024

Ahoj, ano, my sme so synom po chripke. Syn dostal prvy, este koncom januara a stale nie je ok. Ja som dostala asi tyzden po nom a tiez este nie som fit. Uz je to teda u nas oboch dlhsie nez 10 dni. Asi len treba vydrzat, prip. ked ti je velmi zle, chod k lekarovi - je mozne, ze sa na tu chripku nabalilo este nieco ine.

vierka0508
23. feb 2024

Ja som mala takto 3 tyzdne dozadu covid. Po odozneni tych bežných veci ako bolest hrdla, tela a zimnice, som este tyzden po tom mala tocenie hlavy a strasnu malatnost a bolesti zaludka. Normalne uz mala dost a zrazu to preslo same.

gabca3811
23. feb 2024

Ahoj ja som tiež po a mesiac kým sa teraz cítim relatívne okey ze cítim ze naberam silu.. Dcéra zo škôlky doniesla bolo to čosi strašne chlap a chlapci nedostali ale my ženy odrovnane obe sme boli a plus sme mali taky mix ze aj vysyp po celom tele... Ja napr aj teraz povysavam byt a nevládzem idem peso na 11ste poschodie co predtým úplne super a teraz chrcim na 5tke...

maca1984
23. feb 2024

Ahoj
Ja som mala túto hnusnú chrípku (potvrdená dr.) nedávno.
3-4 dni vysoké horúčky, až po týždni som bola bez teploty.
Ale unavená som stále neskutočne.
A teraz posledné dni sa mi večer vracia zimnica.
Celý deň nič, až večer.
S dr.som komunikovala, kázala dávať C,D ( to ale užívam denne) a že keď nenastane zlepšenie ( tej únavy) tak mám prísť na odbery.
V dec.som mala covid, a to bolo lážo plážo proti tejto chrípke.
Okrem toho všetkého ma neskutočne bolia nohy 🙈 večer, v noci ani neviem ako sa uložiť, čo mi vadia vlastné nohy 🙈
Skoré uzdravenie/zotavenie želám.

bejbypd
23. feb 2024

My sme sa celá rodina na chrípku typu A liečili takmer tri týždne..bolo to príšerne..s najmenším som bola aj v nemocnici ,preto viem aj typ chrípky..
Skoré uzdravenie prajem

jaond19
23. feb 2024

@helenka457 pred mesiacom sme mali cela rodina silnu chripku, 3 tyzdne sme boli fakt nezdraví, potom ako tak... no stale nie sme uplne ok. Neviem co to je tento rok za mutaciu....

helenka457
autor
23. feb 2024

@bejbypd neskutočne to je. Už keď si myslím že mi je lepšie tak zase niečo príde. A už nevládzem, chcem nech to rýchlo prejde. Beriem aj vitamíny.