Uvea alebo NeoVízia

anairdana
28. júl 2024

Pekný deň prajem
Chcem sa spýtať či máte niekto skúsenosti s operáciou oči v týchto dvoch klinikách??
Mám dosť vysoké dioptrie, do diaľky, tak uvažujem nad operáciu očí, len neviem ktorú kliniku si vybrať .

deti5
28. júl 2024

@anairdana pekný deň manžel bol operovaný v neovizii v Bratislave a naozaj veľká spokojnosť mal kataraktu operovanu oboch očí na ľavé oko vôbec nevidel ale naozaj sa od začiatku oňho starali je tam veľa lekárov pokope a starostlivosť na jednotku nemusíte sa ničoho báť

taktotedanie
28. júl 2024

Nad -5dioptrii by som do ziadnej operacie nesla- pracujem na ocnej ambulancii

deti95060810
28. júl 2024

@taktotedanie môžeš aj napísať prečo?

taktotedanie
28. júl 2024

@deti95060810 z hladiska dioptrii- urcite sa casom nejaka ta dioptria vrati spat, nad -5 az prilis caste, nad vyssiu hodnotu je vacsi zasah do rohovky- do buducna komplikacie v ramci napr operacie sedeho zakalu a pod, samozrejme okrem toho klasika- extremny syndrom sucheho oka, konplikacie pocas a po operacii, zle hojenie atd uz mi preslo rukami vela “nevydarenych pacientov” , sama nosim okuliare a som vhodny kandidat a nikdy by som tuto operaciu nepodstupila

taktotedanie
28. júl 2024

A to sa bavime o minusovych dooptriach
Pri plusovych absolutne neodporucam

deti95060810
28. júl 2024

@taktotedanie ďakujem

deti95060810
29. júl 2024

@taktotedanie prosím ťa môžem ti napísať IP?

taktotedanie
29. júl 2024

@deti95060810 ano jsne

anairdana
autor
29. júl 2024

@deti5 a už manžel vidí v poriadku ??

deti5
2. aug 2024

@anairdana áno vidí len on má ešte zase nejaký problém má tam fľaky na pravom oku tak to budeme riešiť znova v novembri sa má prísť ukázať on mal aj dvojité videnie a oči mu dosť dĺžka tak užíva kvapky slzy umelé ale ale .MUDr jurenova ho má na starosti veľmi milá a pozorná lekárka ale vseci sú tam super

anairdana
autor
4. aug 2024

@deti5 ďakujem krásne ❤️ tak sa oplatilo
Tak držím palce nech manžel vidí na 100%

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taktotedanie
4. aug 2024

@esterr_ka musia byt
Tie kliniky z niecoho musis platit najom tak jedine dobry marketing im privedie pacientov, ktori to vsetko predsa zaplatia

zuzanka.zuzu
4. aug 2024

operácia očí pri -5 bola doteraz moja najlepšia životná investícia, kvalita života išla o 100% hore 😎 neoviziu odporúčam. môj lekár má tiež okuliare a je mi to jedno. keď sa dioptrie zhoršia tak pôjdem opäť 😉