Ústna sprcha - skúsenosti

27. nov 2020

Čaute. Poradíte niekto? Chcela by som si kúpiť pod stromček ústnu sprchu. Ak niekto máte hocijakú, podeľte sa so skúsenosťami. Netuším, ktorú kúpiť. Tie lacnejšie majú často lepšie recenzie ako tie drahšie, značkové. Nechcem na to šetriť, ale preplácať tiež nemám záujem. Zaujímajú má ako stolové tak aj akumulátorové. Aj negativne skusenosti. Ďakujem

diaalex
27. nov 2020

Waterpilk alebo tak nejak sa volá co som sestre na Vianoce kupovala min rok 🙂 kupovala som z profimed 🙂

janoh9
28. nov 2020

akurat hladam nieco taketo, chcem pre seba aj zenu, tak aj ja pozriem ten profimed

korra
28. nov 2020

ja som objednavala z nazuby.eu maju toho dost na vyber. Brala som set aj so sonickou kefkou, kedze stara dosluzila. Znacka Dr. Mayer tusim...

babovka2321
28. nov 2020

https://m.alza.sk/truelife-aquafloss-station-d5...

My mame doma tuto, ale teda neviem povedat, ci je dobra/zla oproti inym, ved to len strieka prud vody :D v com mozu byt rozdiely?

korra
28. nov 2020

@babovka2321 pri niektorych vies nastavit intenzitu prudu, alebo mas k tomu extra nasadky na "velkost" prudu, alebo aj taku tu "minikefku", ze lepsie....vyspara 😀

babovka2321
28. nov 2020

@korra no intenzita sa da nastavit asi na kazdej, tato nasa ma iba dve nasadky ale ani som nevedela, ze medzi nimi moze byt rozdiel, jednu pozuivam ja, druhu muz (aj ked skor nepozuivame ako pouzivame, lenivost :D ) ale nemyslim, ze ta co stoji 3-4x tolko moze mat nejake mega potrebne funkcie, ze by sa to oplatilo kupovat :D

korra
29. nov 2020

@babovka2321 jasne, to sa nepriem, ohladom ceny, tie nasadky - mne to paradoxne s niektorymi boli...aj pri trebars najnizsej intenzite /citlive zuby/, muz napriklad po skuske to nechce vobec, ja pouzivam par krat do tyzdna, som tekvicovo luskaci typ 🙂 no a upratat "hubu" po tejto aktivite je dost....o hubu 😀 s tymi beznymi takymi mikrokefkami ma to bolelo s tymto to ide dobre 😀