Ušný sprej na čistenie uší

14. aug 2021

Dobry vecer. Viete mi poradit ktory usny sprej na cistenie usi su ucinne a dobre? Nikdy som to nepouzila tak neviem. Mam totiz problem, ze asi sa mi nahromadil usny maz v lavom uchu. Sluch mi to nezhorsilo ale citim ze “nieco nie je v poriadku” a je mi to neprijemne. Prosim poradte. Kndoktorovi zatial ist zbytocne nechcem, chcem skusit toto.

autor
14. aug 2021

Pripadne ako podomacky vycistit nahromadeny maz??

nika23t
14. aug 2021

Ja som používala audispray adult (spon myslím, že sa to takto píše...), bielozeleny obal. Ale na krčné som aj tak musela, a tam ešte zjazdili, že tie ušné spreje sú výhodene peniaze a ze to nemám používať. Ale nemyslím, že to pomôže, ak už je maz nahromadeny. Ale deťom predpísala kvapky, olejové, tie som mala kvapnut do ucha, pol hodiny mali poležať na druhej strane a s tymto má maz povoliť. Ale neviem si spomenúť na názov...

luccija
14. aug 2021

Sú nanič.Treba ísť k lekárke na výplach

kristianka2255
14. aug 2021

treba ist na Orl tam ti to vysaje ☺️ bola som tak xy krat..

deti95060810
14. aug 2021

nám zas na Kramároch povedali že dieťaťu treba kvapnúť olivoveho oleja do uška...
Sprey z lekárne je 0 bodov

zuzanka.zuzu
14. aug 2021

vyhodene prachy, za minutu na orl si vybavena

lvula
15. aug 2021

Mne napr lekarnicka poradila jeden usny sprej na baze olivového oleja, ktorý ten maz zmakci a on nasledne lahsie vytecie.

viktorka124
16. aug 2021

Z tých sprejov mi tak akurát vždy zaľahlo v ušiach a nepočula som normálne niekoľko dní.