Ušné kvapky Burow

lilizzachy
25. máj 2023

Ahojte. V písomnej informácii píše, že gazovu vložku navlhčite a dať do ucha. To si mám dať do ucha len kúsok navlhcenej gazy alebo sa dajú kúpiť v lekárni? Normálne uvažujem ako to urobiť, alebo stačí dať do ucha namočený kúsok vaty? Ďakujem.

hastrmistr
25. máj 2023

@lilizzachy ja si burow nakvapkam do ucha,chvíľu nechám pôsobiť ,potom dám normálne kúsok vaty do ucha

lilizzachy
autor
25. máj 2023

@hastrmistr ďakujem 🙂

janinah
25. máj 2023

Staci nakvapkat a polohovať hlavu.aby kvapky stiekli má bubienok

lilizzachy
autor
25. máj 2023

@janinah kvapkat každé 2 hodiny ako píšu v letáku?

katica06
25. máj 2023

@lilizzachy nám dr povedala, nakvapkať na gázu dať do ucha potom dať vatu, následne už kvapkať na gázu v uchu

axyna
25. máj 2023

@lilizzachy Na kusok obväzu nakvapkat burow kvapky a vložiť do ucha, suchu stranu nechaj visieť von trochu

kika831
25. máj 2023

@lilizzachy ja davam na vatu- nie uplne malinku, tak aby som ju vybrala.

marcelmolnar
30. máj 2023

@kika831
@lilizzachy nakvapkat na vatu 2 kvapky a priložiť do ucha ...do ucha nekvapkajte

liusa82
30. máj 2023

a kolko sa môžu najdlhšie používať? asi najviac 5 až 7 dní si myslím.Lebo nikde to nevidim ani na škatulke ani v písomnej informácii

lilizzachy
autor
30. máj 2023

@marcelmolnar to mi aj dnes povedali na ORL, keďže bolesť neprechadzala tak som išla na vyšetrenie. Škoda že to nepíšu takto aj v letáku tiež pani doktorka hovorila že nekvapkat do ucha, že stačí len 2 kvapky dať na vatu a vložiť. Ale už mám iné kvapky, ku ktorým netreba žiadne vložky 😃