Upchatý nos, ale bez nádchy a alergie

20. sep 2022

Ahojte, uz dlhšiu dobu pozorujem, ze poobede, k večeru sa mi z ničoho nic upcha nos, tak velmi, ze dycham len ústami. Nie som chora, ani nemam alergiu, neskutočne ma to obmedzuje a nechápemv čom môže vyt problém. Doma nemáme suchý vzduch, a von , hoci je napr. dnes vlhko sa mi vôbec neuľaví. Pomôžu mi čiastočne kvapky Nasivin (dala som si aj korikoidy Avamys nic).Ani nemam velmi co vyfúkať… nestretli ste sa s týmto?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliska105
20. sep 2022

Som na tom rovnako hlavne v noci.. pomohli kortikoidne spreje a urcite navsteva alergologa a krcneho

autor
20. sep 2022

@hazelgracegus co to znamená? vekom sa zmenila? lebo toto pociťujem cca rok

autor
20. sep 2022

@eliska105 fu, do kelu a aký mas sprej? našli ti aj príčinu?

plutvonozec
20. sep 2022

Ahoj aj ja to mám už vyše roka. Už ma to tak obmedzuje, že som nabrala odvahu a objednala na ORL🙂

autor
20. sep 2022

@plutvonozec ja poobede uz vyzerám hrozne, rozprávam nosom a oči mam z toho ako keby som mala alergiu, ale na alergo vsetko ok… rano vsetko ok

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
plutvonozec
20. sep 2022

Presne tieto stavy mám aj ja, a tiež alergo ok. Bolieva ma z toho aj hlava a bez kvapiek do nosa nezaspím.

autor
20. sep 2022

@plutvonozec presne…. a príčinu poznáš?

lenicka298
20. sep 2022

Ja mam toto iste uz vyse roka. Cely den v pohode a vecer koniec...

stanulienkat
20. sep 2022

Neuzivas este nejake lieky? Na Nasivin a podobne kvapky pozor. Neuzivaj dlhsie ako tyzden, lebo budes mat este vacsi problem.

autor
20. sep 2022

@stanulienkat ved prave, to viem ze su návykové, inak neužívam nic

stanulienkat
20. sep 2022

Chod na Orl. Este upchatie mozu sposobovat aj niektore lieky.

plutvonozec
20. sep 2022

Nepoznám, ale zistím 7.10. na orl.

macka174
21. sep 2022

Ahoj.Mam ten istý problém.Upchaty nos mám už niekoľko rokov,myslela som si že to je alergia.K tomu som ešte aj kychala,štípalo má v hrdle,svrbel nos....Bola som na testy,ale všetko je ok.Takisto aj ORL,akurát mi zistili krivú nosnú prepážku.Odporucili mi operáciu,no ešte zvažujem.Alergolog mi predpísal sprej do nosa a kortikoidy.O niečo sa mi polepšilo,ale len v Tom,že nekýcham,ale nos mám upchatý stále.Takze chcem-nechcem,večer fičím na Olynthe🙂Viem,že je návykový a ešte mi to stav zhoršuje,no nemôžem inak....