Upchatý nos a stekajúce hlieny s krvou

mamami3
8. máj 2014

Ahojte, vcera vecer sa mi zrazu upchal nos a zacala som sa citit ako ked na mna nieco lezie. Rano som mala stale upchaty nos, no nic sa neda vysmrkat, ked tak vytecie skor vodicka. Problem je, ze v hrdle stale citim hlieny, ktore ked vyplujem,vidim tam obcas vlasocky krvu, pripadne je ten hlien taky bledunko hnedy, ruzovy... neviem, ale aj ked som mala velmi silnu nadchu, nikdy tam krv nebola. Teraz mi ani nepride ze by som bola nejako velmi chora. Nepijem,nefajcim, tak dufam ze to nebude nic vazne. Cca pred mesiacom som mala anginu (podla doktorky) mne sa to ale nezda, lebo hrdlo ma trochu bolelo iba 1 den a druhy den som mala vysoku teplotu, nakoniec to preslo do podobneho stavu ako teraz, tiez tam bola ta krv... ale podla doktorky to bolo z tej choroby. Mavate pri nadche nieco podobne? Je ten krvavy hlien bezny? Nemam teplotu, nekaslem a ked si lahnem, ziadne hlieny iba sa mi uplne upcha nos

mirkava
8. máj 2014

Ahoj, môžu to byť upchaté dutiny čo nie je vôbec sranda a este ak su zelené hlieny tak to nie je dobre... asi by som zasla k doktore ak to bude dlhšie trvať...

jul11
8. máj 2014

@mamami3 skus ORL.predsa len lepsie pozru do hrdla a nosa.pripadne spravia rtg alebo ct.znie to na upchate dutiny.lieci sa to sprejmi.ked nezaberu tak operacia

mamami3
autor
9. máj 2014

@mirkava
@jul11
Tak som dnes bola u doktorky, cudovala sa ze ma neboli hrdlo. Povedala ze mam zapaleny nosohltan, ze je to z toho. Dala mi pamycon do nosa lieky, ne iem teraz nazov, ale v letaku je napisane ze sa pouziva pri priznakoch alergickej nadchy alebo pri zihlavke. Vraj to urcite zaberie. Urobila crp, zobrala stery z nosa a hrdla a na moj podnet mi dala papierik aj na orl. Uz som objednana na pondelok. Drzte palxe. Mam inak aj zvacsenu lavu mandlu ale to mam od predoslej choroby

jul11
9. máj 2014

@mamami3 tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne

mirkava
9. máj 2014

@mamami3 tak to uz bude dobre ked muz mas lieky 🙂

anjelikdianka
25. máj 2016

@mamami3 AHOJ.Mozem sa opitat co ti vtedy zistili?teraz mam nieco podobne.Kaslem,boli ma hrdlo a rano ked vstanem hrdlo mam velmi zahlineni a ked odkaslem a uvolnia sa mi tie hlieny vidno tam trosku krvy. ☹

lenocka137
21. okt 2018

@anjelikdianka ahoj prosím ta co ti vtedy bolo? mam to iste Dr. M! mi dal trifed ten hlien s trosinkou krvi mám akoby keď ho ťahám z hrdla... Len ráno... Alebo z nosa... Ani neviem, ďakujem 🙂

chorucky324
19. okt 2019

Dobry den. Mam kasel uz asi tyzden a niekedy mam aj take kaslove zachvaty a vykasliavam zlte hlieny a sopel mam tiez zlty. No vsak dnes rano som po prebudeni vyplul hlien do umyvadla a bol krvavo cierny, tak som sa zlakol a potom som este aj take kusky cierne smrkal. Ale trz vecer som zase mal ruzovo cerveny hlien a smrkal som uz len zlty sopel. Viete mi povedat co mi moze byt a co znamenaju tie krvave hlieny? Dakujem

matamisko
10. jún 2021

@chorucky324 zistili vám príčinu ,keď ste mal tento problém ?