Union - zubný benefit a potvrdenie o preventívnej prehliadke

kaja0007
3. nov 2021

Zdravím, v marci som absolvovala preventívnu prehliadku u svojho zubára a robil mi aj úkon za 20€
požiadala som o preplatenie zákroku, čo mi bolo schválené po predložení dokladu o preventívnej prehliadke a faktúre. Dnes mi opäť opravoval jednu blombu za 30€, išla som to nahodiť do aplikácie Unionu a opäť po mne požadujú ten istý doklad o preventívnej prehliadke.
Mali ste to tiež takto? Dá sa tomu vyhnúť? Majú to už predsa v systéme

monkasponka
3. nov 2021

@kaja0007 ja si pamatam ze system sa ma len pytal či mam preventivku... odfajkla som ze ano .. a sla som dalej.. preplatili.

kaja0007
autor
3. nov 2021

@monkasponka Ďakujem, no teraz už požadujú načítať fotodokument, takže sa to nedá preskočiť 🤷

mondolina
3. nov 2021

@kaja0007
hej, preto to mám odfotené v telefóne.
u syna mi zobralo automaticky, že preventívku má u mňa nie

nikpa
3. nov 2021

@kaja0007 mne to opätovne nežiadalo, skús tam napísať mail, poradia ti

e1i
3. nov 2021

@kaja0007 v aplikácii to chce stale. Cez počítač ked som nahadzovala nepotrebovali

kaja0007
autor
4. nov 2021

@e1i ďakujem, idem vyskúšať cez Pc ☺️

wikus
4. nov 2021

ja som urobila screenshot preventivky v aplikacii a uznali to

janka2273
4. nov 2021

@kaja0007 prosím ťa,to potvrdenie o preventívke pýtajú preto,lebo si menila poisťovňu? Kto ti ho dával a čo za to pýtajú?🤔 Vďaka 😉

kaja0007
autor
4. nov 2021

@janka2273 nemenila som poisťovňu, už tretí rok mám Union. Vystaví ti ho tvoj zubár na počkanie a nechcel za to nič ☺️ pokiaľ si nebola na preventívke minulý rok, tak ten bonus 100€ ti nedajú. Len som prekvapená, že ten istý dokument vyžadujú pri každej jednej žiadosti o bonus aj viackrát za rok.