Únava, stres, bolesť krčnej chrbtice. Čo mi je?

30. máj 2024

Napisem sem svoje priznaky. Isli by ste s tym za obvodnou doktorkou?
Unava
Stres
Pocit na vracanie
Bolest krcnej chrbtice
Obcas pocit, ze sa mi kruti hlava
Nafuknute brucho
Bolest hlavy, niekedy aj migrena
Trasenie ruk, trpnutie v noci
Zly spanok, caste budenie
Nechce sa mi chodit po lekaroch, ale uz dlhsie sa citim takto zle.

koniarova
30. máj 2024

Depresia, tetania?

astronaut321
30. máj 2024

Áno, išiel. Aj psychologické problémy ti môžu spôsobiť fyziologické problémy a naopak. Najprv obvodná, potom uvidíš.

ptvw
30. máj 2024

Tiež to vidím na tetaniu

betulinka1
30. máj 2024

Za mna chrptica. Obvodna, ortoped, fyzioterapeut, magnezium, zvysit mineraly

lucia851
30. máj 2024

Depresia alebo tetania choďte k lekárovi

stellarstar
30. máj 2024

Vek a iné DG?

autor
30. máj 2024

40 a ine diagnozy ani nie... Nechodim nikde pravidelne, kedysi som bola na hematologii, pretoze som mala anemiu a malo draslika vraj.

stellarstar
30. máj 2024

Skus aj test na perimenopauzu, štítnu máš ok?

rozculena
30. máj 2024

"Pocit na vracanie Obcas pocit, ze sa mi kruti hlava Bolest hlavy, niekedy aj migrena
Trasenie ruk, trpnutie v noci "
Toto všetko môžeš mať z krčnej chrbtice.
"Zly spanok, caste budenie" predpokladám,že to kvôli tomu trpnutiu rúk.
"Unava" ako dôsledok nevyspatia.
Zase sa budem opakovať-fyzioterapeut!
"Nafuknute brucho" netuším

aaao
30. máj 2024

@rozculena aj to nafuknute brucho bude z chrbtice 🙂 mne tak dokaze uplne “zastavit” travenie a kvasi mi to tam ked si nedam pozor a necvicim 🙂

rozculena
30. máj 2024

Psychiatra si nechaj až na koniec.Ja som mala neuveriteľné stavy z tetánie,od obvodnej žiadna pomoc,len ma poslala k psych. Okrem jednej tabletky som nič nevzala,dostala som sa z toho sama.

deti95060810
30. máj 2024

depresie.

gemerka17
30. máj 2024

Psychika, psychika (lepší nazov je tetania, ale je to to iste). Je tu o tom strašne veľa popísané. Konečný výsledok je, že si TY musíš pomôcť sama, tvoja snaha a tvoje peniaze. Psychologa začni zajtra riešiť.
Cez obvodnu sa dostať k neurologovi, aby tetaniu potvrdil a napísal lepšie magnezium. Kvôli chrbtici chod za fyzioterapeutom, nech ti dá par cvikov a naučí vhodné pohyby.

iwesska
30. máj 2024

Ty musis vediet,nakolko ti to zneprijemnuje zivot. Osobne tam vidim vsetky priznaky stresu. Ak ten bude pretrvavat,zazracnu tbl.od Dr.necakaj. Davaj si Mg.

vakatko
30. máj 2024

Na tieto stavy pomôže Protizápalová strava.

vikiiiiiiii33
9. júl 2024

Ako sa vyriešil váš problem,prosim? Momentalne si prechadzam tým istým.

11spido11
5. sep 2024

@aaao boli ma chrbtica hlavne prechod hrudnej na driekovu nafúknuté brucho zle trávenie, únava, pocit choroby. Toto mam ja. Milión vyšetrení na gastre kde bolo všetko ôk a stále to trvá. Viem ze psychika robí veľa a dokáže neskutočne veci ale ja sa cítim Psychicky fajn tak neviem ci fakt dokáže toto chrbát.