Únava po Covide-19

3. mar 2022

Ahojte.. pred cca mesiacom mi zacali prve priznaky covidu a priebeh taky stredny len sa dost tahalo dokopy asi 3 tyzdne..
pred 2 tyzdnami som zacala chodit do prace po karantene ale asi tyzden ma trapi neskutocna unava.. vstavam o siestej v praci musim byt pozorna a pijem 2 silne kavy a i tak som stale unavena zaspavam na nohach a vecer o 8 od vycerpania zadriemem.. dost mi to znemoznuje aj cvicenie aj sa celkovo necitim v dobrej nalade a cez vikend ked som skusila dat telu kolko potrebuje tak som spala 12 hodin :D
je tu niekto kto ma podobnu skusenoat?co vam pomohlo resp kedy to zmizlo? Dakujem 🙂

lenuska9999
3. mar 2022

Ja som bola po covide tiež ešte dlho unavená. Berieš ďalej vitamíny? Ak nie, odporucam ich brat naďalej a taktiež skús nasadiť magnézium

lenuska5554
4. mar 2022

🙋🏻‍♀️ my si tiež prechádzame 2 týždeň covidom, tiež mám pocity únavy, vyčerpania. Ráno vstanem horšie unavená, než som išla spať. Ale našťastie som objavila
bylinný olej s vysokým obsahom kanabinoidov tzv. fullspektrum. Používa sa na podporu psychickej kondície, správnej funkcii imunitného systému, normálnu činnosť nervovej sustavy, zlepšuje podporu spánku a celkovej harmonizácii organizmu, fest mi to pomáha sa dať dokopy.
Celkovo sa cítim lepšie 🙏🏼🙏🏼🙂

simonkaa27
4. mar 2022

je to bezny stav a co aj mam znamych kludne 2-3 mesiace unava trva 🙂

ivangeline
4. mar 2022

Aj ja sa citim unavene... :/

lenuska5554
19. mar 2022

Ahoj 🙂 ak môžem doporucit určite prírodné kapsule, aj mne osobne pomohli sa dať dokopy po covide 👍🏻😁