Únava a vyčerpanie, čo to môže byť?

ketrinka2017
20. sep 2019

Ahojte. Som veľmi unavená stále vyčerpaná neviem sa sústrediť na nič. Hlava sa mi točí, teploty na mňa idú návale a pritom mi je zima. Neviete co to môže byť. Plus migrény dolné tie mám už roky.

hors
20. sep 2019

@ketrinka2017 môže to byť štítna žľaza ale aj nízke železo to mam aj aj som anemicka. Možno magnezko ti chyba toho môže byť veľmi veľa co sa týka vitamínov.

katrinka8
20. sep 2019

@ketrinka2017 - šla by som s tým k Dr. na preventívku, nech urobí krvný obraz minimálne.

hettinka
20. sep 2019

Daj si zobrať krv. Ja som mala takéto stavy z anemie.

majafemo
20. sep 2019

@ketrinka2017 Aj ja som mávala migrény 9 rokov,až po operácii čreva zmizli.Vďaka Bohu🙂Skúsila by som upraviť stravu napr. podľa Antónie Mačingovej.Aj čreva robia veľa.Telo je prepojené.Vratila sa mi energia.Radosť žiť!Všetko dobré🙂

0hena0
20. sep 2019

@ketrinka2017 vylucovacou metodou. Pri nedostatku magnezia zvacsa sprievodnym priznakom je trasenie ruk pocas anemickej chvilky, busenie srdca, nahla svalova slabost. Nakolko sa svalom nedostava kyslik.

0hena0
20. sep 2019

Ak chces piame vytaminy. Kup si semienka. Napr. Chia, sezamove, lanove, mandlove a pod. Tie prve tri vymenovane si denne po 1 kavovej lyzicke pridavaj do jedla. Ja ked sa mi ich necgce mliet, co je najidealnejsie, lebo viac telo ziska ako vyjde von odspodu, tak ak nemeliem, dam si na krajec chleba s maslom a tak to pekne pohryzkam a jem. Super. Semienka od vymyslu sveta ak nie si alergicka, smies papat a doplnis mnozstvo vitaminu, mineralov.

eliska13
21. sep 2019

@ketrinka2017 Ty máš aj stresy v rodine nie? Aspoň podľa toho čo mas vo vizitke aj to môže byť príčinou únavy, stresu nepohody

pasikavamacka
21. sep 2019

Priznaky mozu sediet na boreliozu, ebv, chlamydie a ine infekcie.

lamadore
22. sep 2019

Ako veľa iným užívateľom,môže pomôcť pestrec.Chystám sa ho tiež vyskúšať.

ketrinka2017
autor
25. sep 2019

@hors chyba mi železo áno doktor predpísal železo davno

ketrinka2017
autor
25. sep 2019

@eliska13 ano mam stresy roky už koli rodicom

eeerickal1
25. sep 2019

Áno, pestrec je super. Ale nekupovala by som ho už sušený a drvený. Myslela som, že tak ho jesť bude pohoda. Ale už ma posledné dni napína z toho jak je to prachové. Radšej keď ho dojem si kúpim olej z neho 😉

stanulienkat
25. sep 2019

preboha pozerám ako ti tu zdiagnostikovali minimálne 10 chorôb, keď máš byť z čoho vyčerpaná máš psychické problémy, stresy v rodine, tak si najprv úprav tieto problémy a potom pátraj po smrteľných chorobách.

ketrinka2017
autor
26. sep 2019

@stanulienkat tie problémy nejsu vyriešite lne.......

stanulienkat
27. sep 2019

@ketrinka2017 fuu,tak to ti drzim palce. Keď je veľa problémov a nakopia sa psychické problémy ono sa to odrazí aj na fyzickej chorobe.

kvetinka75
27. sep 2019

no tu ti neporadí nikto, radím - smer lekár. Na začiatok aspoň preventívka.