Ukázal niekomu teraz test zo slín Covid-19?

4. feb 2022

Dobrý deň prosím vás, mame doma testy ale iba zo slín antigenove, ukázal niekomu v poslednom čase pozitívny výsledok? Lebo vraj tie do nosa neukazu hneď a tým pádom si myslí človek, ze nemá a ma... Tak preto sa pýtam, lebo idem na návštevu k nasim a pred týždňom boli v kontakte s pozitívnym, ale tak zatiaľ nemajú žiadne príznaky po 7 dncoh, tak snáď môžme ist tam....

jani321
4. feb 2022

Ahoj. Samotesty zo slín v našom prípade neukázali pozitivitu. Ani samotesty do nosa. A to mal 2 dní priznaky. Až PCR bol pozitívny.

janai1
4. feb 2022

Priateľovi ukázal 23.1. pľuvací pozitivitu a PCR potvrdil. Testoval sa 4. deň od kontaktu

pictbridge
4. feb 2022

Včera som si robila večer domáci ale z hrdla nie z nosa a hneď ukázal. Z nosa ráno včera a bol negat.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
acrobaleno
4. feb 2022

Mne v novembri ukázal zo slín pozitívny. PCR bol negatívny. Teraz z nosa oba pozitívne a PCR pozitívny. Takže neviem na ako princípe to funguje.

feketka
4. feb 2022

ja som bola v pondelok na slinnom pcr teste pozitivna...o 2 dni som zo srandy skusila domaci slinny test a tiez mi ihned vysiel pozitivny...doteraz som im prilis neverila, ale obcas ukazu aj pravdu :D ale velmi zalezi od toho ci sa testujes s priznakmi alebo bez.

autor
4. feb 2022

@janai1 ďakujem vám

sunny_g
13. mar 2022

Ukázal hneď. Toto bol môj, hneď na to potvrdený PCR testom