Udrela som si hlavu v blízkosti spánku

sofimatko52
12. júl 2021

Dobré ránko milé ženy. Prosím Vás minulý týždeň som si udrela hlavu o posteľ v blízkosti spánku.
Už pomaly prešiel týždeň ale stala ma boli polovica hlavy,cítim tlak ako keby za očami, píska mi v uchu.
Ktomu som ešte chorá zo zápalom priedušiek.
Ako hkava ma boli ale tak najviac ta udreta časť. Užívam lieky na bolesť hlavy migralgin, striedam s nurofen, plus aj paralen mam teploty antibiotiká.
Ale ta hlava stále boli,nepociťujem úľavu od bolestí hlavne v spankovej oblasti. Tlak v oku je neznesiteľný.
Pri tom udere sa mi zahmlilo pred očami nachvolku,ale nič viacej.
Som doma sama s deťmi manžel v práci a trepať sami v MHD s troma deťmi vôbec nechce.
Som zúfalá cítim sa ako keby m prešiel valec nevládzem sa vlečie po dome,nedokážem sa nanič sústrediť

ivver
12. júl 2021

@sofimatko52 toto vôbec netreba podceňovať! Choď si to dať pozrieť, nikdy nevieš..

oskvarka
12. júl 2021

Zavolaj si sanitku toto nieje normálne takýmto stavom by som necestovala MHD asi a určite by som nečakala tak dlho...

simsalabim
12. júl 2021

@sofimatko52 fuha, toto neriesis cely tyzden?! Uz davno si mala byt u lekara. Manzela zavolat domov z prace a ty hned k lekarovi.

1xenia1
12. júl 2021

Okamžite lekár! V oblasti spánku sa nachádza povrchová tepna a keď si človek v tejto oblasti naozaj buchne hlavu treba vždy doktora pretože jej narušenie môže spôsobiť krvacanie do mozgu