Účinné lieky alebo vodičky proti padaniu vlasov

lola61
7. dec 2016

Dievčatá neviete mi poradiť niečo fakt účinné na zhustenie vlasov a zastavanie padania vlasov,skúšala som veľa vecí ale nejako to nepomohlo.

patrin
7. dec 2016

Velmi ale velmi pomáhajú revalid tabletky no treba ich brat úplne pravidelne a su dosť tažké na žalúdok ale nepoznám nikoho komu v nezabrali 😊👍🏼

nimana
7. dec 2016

@lola61 Ahoj, z vlastnej skúsenosti, keď mi dosť vypadávali a redli vlasy, Ti môžem odporučiť lopúchovú vodu. Kúpiš ju v lekárni, vyrába ju Alpa a stojí 1,30e za 120ml. stačí denne vmasírovať a naozaj uvidíš tú zmenu. Odporučila mi ju moja kaderníčka, ktorá v ťažkom stresovom období prišla o dosť vlasov. Je to naozaj malý zázrak.

lola61
autor
7. dec 2016

Tie som mala a nič moc a zasa tak ako píšeš všetko treba brať dlhodobo :(

nimana
7. dec 2016
lola61
autor
7. dec 2016

@nimana no ja som už skúsila všetko možné a všetko zabralo iba na čas a mala som už aj drahé lieky , skúšala som žihlavovú vodičku, žeby som skúsila tú lopúchovú, hm .Diky za radu

patrin
7. dec 2016

A brala si dlhodobo? Do 4 mesiacov nemôžeš rátať ze ti z niečoho okamžite zhustnu a narastu...Mala som aj šampón aj vodičky k tomu potom som vodičky dobrala uz nekúpila ale šampón je super podľa mna výživa musí ísť zvnútra 😊

lola61
autor
7. dec 2016

@nimana a tej kaderníčke potom tie vlasy dorastli z tej vodičky?? tak myslím,či jej zhustli naspať ?

papywest
7. dec 2016

Mne pomohli tabletky Donna Hair po 3mesiacoch som si vsimla ze vypadavenie zacalo zastavat a este predtym som pouzivala Dixi tie ampulky vitanol c.😉

nimana
7. dec 2016

@lola61 určite vyskúšaj, nestpjí veľa a naozaj zabrala. mne vypadali úplne vlasy v kútoch , vyzerala som hrozne, každý deň, ráno aj večer som si tam vmasírovala túto vodičku a už po pár dňoch sa mi objavili malé vlásky. Vyminula som celú túto fľašku a jednu mám ešte doma v zálohe 🙂

lola61
autor
7. dec 2016

@patrin ja som brala revalid 6 mesiacov,biohar skoro 1rok, inneov 8 mesiacov,donnahair 5 mesiacov + šampon textureš čo ho reklamujú, ampulky vichy 6 mesiacov, + rôzne šampony ako revalid, vichy sampony proti padaniu teraz mam zasa vodička a šampon hairclinic a tabletky biotin,tabletky silica komplex, proste toľko som sa nažrala tých tabletiek že pečienka v ťahu a vlasy nikde :(

lola61
autor
7. dec 2016

@papywest mala som aj toto čo ty píšeš asi vyskúšam tu lopúchovú vodičku za to nič nedám.

lola61
autor
7. dec 2016

@nimana ale riadne vidno že ti tie vlasy dorastajú??? ja hlavne potrebujem aby mi zhustli lebo mne tak zriedli že katastrofa :( cestička na hlave jak letisko :(

fiftyshadesofgrey
7. dec 2016

@lola61 mne odporucila svagrinka - kadernicka Biosil plus proti vypadavaniu a velmi mi pomohol ❤

nimana
7. dec 2016

@lola61 Jasné, že vidno. Ja som vyzerala ako čert 🙂 Lebo ako mi dosrastali v predu tie vlasy, tak mi tak smiešne stáli, ale samozrejme som sa z toho tešila. Tabletky treba brať dlhodobo a sú záťažou pre pečeň, táto vodička účinkuje lokálne a hneď. Ani ja som tomu nechcela veriť, že niečo, čo stojí tak málo, môže byť tak účinné.

lola61
autor
7. dec 2016

Ďakujeeeem vám kočky za rady 😘 biosil som mala tiež nič moc ale hneď si bežím kúpiť tu lopúchovú vodičku 🙂

nimana
7. dec 2016

@lola61 Držím palce! Daj potom vedieť, ako ti pomohla 😘

sam2
7. dec 2016

@lola61 skus forcapil tabletky, mne pohohli a aj vlasy spevneli. Dokonca sa ma kadernicka pytala, ze co pouzivam lebo mam perfektne vlasy.... maju aj sampon. Ja som brala len tabletky 😊

lorela
7. dec 2016

@lola61 Skúsila si toho naozaj veľa a dlhodobo, a keď píšeš, že bezvýsledne, asi by stálo za úvahu zobrať veci z iného konca.
Hormonálnu sústavu máš v poriadku? Štítna žľaza? Krvný obraz? Stres? Diéta? Návšteva kožného?

Vlasom treba dodať hlavne prirodzenú výživu z vnútra. Denne konzumovať kvalitné živočíšne bielkoviny (napr. morčacie mäso, tvrdé syry, tvaroh, biely jogurt), dostatok železa (napr. chudé červené mäso, melasa, červená šošovica, ovsené vločky, listová zelenina) a zdravé rastlinné tuky (extra panenské oleje, semená a orechy natural) - to všetko denne v dostatočnom množstve.
Používať čo najmenej chemikálií na vlasy, šetrne ich upravovať, nenosiť dlhodobo stiahnuté v gumičkách a pod.
Inak, pre mňa najlepšie výrobky proti padaniu vlasov a na rast nových sú Forcapil, Biohar alebo Neocapil a šampón Vichy a Ducray. Z lopúchovej alebo žihľavovej vodičky mi padali vlasy ešte viac, pretože mám sennú nádchu, áno, už aj to stačí 🙂 (alergiu na byliny, buriny, trávy...).

smitjan
7. dec 2016

@nimana lopuchovu aj ja mam doma a pouzivam 🙂 myslim ze je to klasika, mna zatial nesklamala 🙂 dokonca som od kamosky dostala aj k sviatku dve flasticky, lebo vie ze ju pouzivam a celkom rychlo sa mi mina 😀 jak keby som ju pila 😀

nimana
7. dec 2016

smitjan 😀 aj pre mňa je to taký malý elixír

lola61
autor
7. dec 2016

@lorela hormony mam dobré, strava tiež,krv dobrú,vitaminy všetko ok, možno asi genetika neviem už.

lola61
autor
7. dec 2016

@sam2 mala som aj to mne všetko zabralo iba do vtedy kým som to používala ked som to prestala používať tak zasa nič z toho 😢

lola61
autor
7. dec 2016

@nimana jasné určite ti napíšem moje skúsenosti s tou lopúchovou vodou 🙂 a po akom čase mám čakať výsledky tak po mesiaci ?

lola61
autor
7. dec 2016

Dievčatá ja som toľko peňazí investovala do tých tabletok, vodičiek,šamponov, že si to neviete ani predstaviť a všetko málo platné, všetko mi pomohlo iba na čas.Ale ja si neviem predstaviť že by som napríklad revalid, alebo donnahair tabletky mala brať 1 rok v kuse ved ked som ich brala vtedy čo môžem, povedať že dlhodobo už vtedy ma pobolieval žalúdok.Kvôli vlasom si zničím aj žalúdok, aj pečeň 😠

mizu89
7. dec 2016

@lola61 Ak ti nic nezabera tak skus u vas v KE pohladat Trichologiu.Tu u nas na Liptove je najblizsia v MT.Tam ti odtrhnu par vlasov a poslu na vyskum a tam ti zistia ci nemas problem zo stitnou zlazou...Vlastna skusenost.Absolvovala som to.A u nas este v LM je taka ambulancia kde ti tiez vytrhne par vlasou a tie da pod mikroskop aby vydela ako su na tom tvoje korienky vlasov a cely vlas ci je v poriadku.Aj to som absolvovala.

lola61
autor
7. dec 2016

@mizu89 hm o tom som ani nepočula že niečo také je dakujem za radu 🙂 inač že vraj štítnu žľazu mam ok.

lenkamaxim
7. dec 2016

Mne pomohlo Reghaar a lopuchova voda

sam2
7. dec 2016

@lola61 tak potom hladat pricinu inde. Mozno zmena stravy, ja by som si dala urobit komplexne vysetrenia z krvy a mocu a isla aj na tu trichologiu ako ti bolo odporucane 😊

mizu89
7. dec 2016

Trichologické centrá na Slovensku

Banská Bystrica Lekáreň Pod Bránou, Nám. SNP 15 tel.: 048/412 41 39
Bratislava Natural Cosmetics, Záhradnícka 6 tel.: 02/5542 5319, 0903 438 566
Krupina Lekáreň u Sv.Trojice, Svätotrojičné nám.13 tel.: 045/551 17 07
Liptovský Mikuláš Salón Eva, Hollého 3 tel.: 044/551 46 25
Malacky Dermatovenerológia, Mierové nám. 12 tel.: 034/772 53 92
Nové Mesto nad Váhom NsP Kožná ambulancia, Štefánikova 1 tel.: 032/774 04 11
Trenčín Salón Clívia, M.R.Štefánika 19 tel.: 032/743 35 18, 0903 250 585
Zvolen Lekáreň Eukalyptus, Nám. SNP 74/28 tel.: 045/532 07 05
Pred navštívením je nutné sa objednať vopred!

lana11
7. dec 2016

@sam2 krv mám dobrú bola som na kožnom už viackrát.