Tvrdé miesto za uchom

domininini
5. mar 2023

Prosim presne tam ako som vyznacila mam na oboch stranach hlavy tesne pod usnym lalokom mam take tvrde miesta ( neviem ci sa tam nachadzaju uzliny, ale necitim tam gulicky iba take akokeby tkanivo alebo mensie uzliny neviem ) a pobolieva ma to, na dotyk ale aj semtam cez den pristihnem ze ma to boli, neviem ci uz nie z toho ze si tam furt hmatam .. este davnejsie som bola na orl kde mi bolo povedane ze tam uzliny niesu ale je tam len vazivo len zda sa mi ze odvteedy sa mi to zmenilo len uz si nepamatam ako to bolo vtedy kedze je to vyse 3roky dozadu .. no niesom si ista nasla som vselijake fotky ze uzliny tam su aj niesu 🤷‍♀️ tak neviem teraz no na pohlad tam nic nieje, ale ked sa dotknem citim tam tvrde miesto tak pozdlzne ako som vyznacila na foto..
Vedeli by ste mi poradit co na to resp co to je ?

tekys
22. jún 2023

@domininini dake nove info ohladom vasho stavu ?? Mam uplne to isté + piskanie v ušiach neviem si s tym dat rady

veris1
10. júl 2023

@domininini ahoj, ja to mám presne tak isto. Nedávno som si to tam tiež nahmatala, úplne náhodou. Bolí ma to, len keď si silnejšie na to zatlačím. Ja som bola asi pred mesiacom na USG uzlín aj štítnej žľazy ( nie kvôli tomuto) no a mala som to ok a na hentých miestach mi to ani nekontrovala, takže predpokladám, že tam uzliny nie sú. Ak si však zistila niečo viac o tom daj vedieť prosím

domininini
autor
10. júl 2023

@veris1 ahoj nie tam nieje uzlina, su to slachy 🙂

veris1
11. júl 2023

@domininini áno ja som už aj priateľa povyšetrovala či to má aj on tam :D