Tvrdé chlpy na brade a krku

17. feb 2023

ahojjte neviete prosim z coho sa mi mozu robit na brade take tvrde chlpy?..a ked ho vytrhnem o chvilu je tam zase, a aj tmave chlpy na krku, mam asi dva..a neviem z coho,,uz ma to zacina hnevat

falbala132
17. feb 2023

hormonalne.

pukina
17. feb 2023

ja to mam tiez. Ak ich je len par tak s tym zrejme nic nenarobis, zrejme si taky tmavsi typ, musis ich trhat 🙂 ale keby sa ti zacalo tvorit viac tak si daj vysetrit hormonalny profil.
@falbala132 nemusi byt. ja ich mam takisto a ovela viac nez len dva tri a hormony mam uplne v poriadku.

autor
17. feb 2023

ja mam ale aj nadvahu a problemy s cyklom..vynechava

falbala132
17. feb 2023

Nemusí to byt hned ze hormóny nie su v poriadku, staci trochu menej ženských, ked si všimneš, väčšina žien po menopauze to tak ma. Napríklad ja som to mala, ked som jedla vela kuracieho masa po závodných jedálňach, odkedy si sama varím, prestali rast. Tiez som mala take 2 tvrde.

iwesska
17. feb 2023

Aj ja to mam,strasne ma to vytaca,kazde 2 dni vyrastu🤦‍♀️Nemusi to byt hormonalne,ja ich mam v poriadku,bola som aj na endo. Mam to dedicne. Mama to mala tiez.

simca06022011
17. feb 2023

tak urcite hormonalne, nadvaha a problemy s cyklom. Kludne aj PCO albeo iny problem. A mozu tam proste len tak byt, zase dva chlpy nie su katastrofa, ak je ich vela na tvari isla by som naozja vysetrit tieto veci...

pinkgirl
17. feb 2023

Je to normálne, veľa žien má okrem výraznejších chĺpkov na brade či tesne pod bradou aj chĺpky nad perou. Odporúčam dať si to odstrániť natrvalo v kozmetickom salóne, alebo teda opakovane chodiť na epiláciu ku kozmetičke, alebo najlacnejšia je domáca úprava pinzetou, depilačným krémom.
Ja používam pinzetu a začala som si tam svietiť IPL prístrojom na obmedzenie ich rastu.

kitycat
17. feb 2023

Ja mam 3 cierne chlpy na brade, co musim pravidelne trhat

kornelies
19. feb 2023

Staci ist na epilacny laser a mas po probleme.