"Tvaroh" z pošvy

matta1
25. apr 2014

Má niekto s tým skusenosti je my to trapné tu to pisat ale nemozem sa toho zbavit som uz nešťastná a bezmocná malí ae uz niečo také

teress
25. apr 2014

jedna sa zjavne o mykozu...alebo inu infekciu, treba ist ku gynekologovy na stery

janinah
25. apr 2014

ak si tvoj gynekolog s tým nevie poradiť,tak si nájdi iného,lebo je to relat. bežná vec ..teda dúfam,že u lekára si bola....

pargacka
25. apr 2014

@matta1 tvaroh sila za troch mozte robit tvarohove buchty 😀 😀

sissy27
25. apr 2014

@matta1 v prvom rade - tvaroh je niečo úplne iné ako to, čo opisuješ 😅 takéto problémy sa liečia a riešia u gynekológa v ambulancii, tu ti s tým nikto nepomôže... pravopis radšej nekomentujem, ale s tým sa tiež dá niečo robiť, ak sa chce...

stefka33
25. apr 2014

Najskôr máš zanedbanú kvasinkovú infekciu. Tabletka Mycomax a za dva dni je to preč. Jedna sa dá kúpiť bez predpisu v lekárni. Pri dlhodobejšom stave, si treba dať predpísať voľačo od lekára. Ženy si to liečia aj diétami a probiotikami a podobne.

danielita18
25. apr 2014

ja by som určite išla ku gynekologovi, treba zobrat stery a preliecit

stefka33
25. apr 2014

@pargacka No ty si dobrá. 🙂 Sa nudíš či čo? Pred chvíľou si založila tému, že ti smrdí vagína a teraz si tu robíš prdel z tvarohu.

haaaluska
25. apr 2014

jedna perlička za druhou na tomto konovi 😀

anatalia77
25. apr 2014

@haaaluska hotovy nahrdelnik 🙂

sisaha
25. apr 2014

@pargacka na tvojom mieste by som sa nezabavala..., ty nevies co je kultivacia..a to by si teda mohla..