Tupá bolesť po sexe

1kristina1
21. mar 2016

Dobrý deň. Potrebujem od Vás radu. S priateľom mávame sex 2-3 krát do týždňa a však vždy po sexe ma bolí vagína žiadne štípanie špinenie alebo krvácanie len ma bolí (ako by mi ju niekto obil) cítim takú tupú bolesť 1 až 2 dni. Po zdravotnej stránke som v poriadku a aj lubrikácia je dostatočná. Viete mi poradiť čo mám robiť? Na čo sa zamerať? Ďakujem za normálne a seriózne rady.

sardinka335
21. mar 2016

@1kristina1 prepáč, ale musím sa smiať, že ,,akoby mi ju niekto obil,, No šak ti ju aj obil.... 😀 😀 😀 😀
Ok a teraz vážne...hm...a gynekologa si sa nepytala čo to moze byť - pričina ? Mozno on ma na teba privelky ud a ty uzku vaginu, nedostatočna predohra, privelmi priráža, možno si stuhnuta, nevieš sa uvolniť, možno ste v ,,blbej,, polohe, mozno pouzivate lubrikovane kondomy - aromatizovane, kedze hovoriš ze zdravotne si ok tak som ,,vylučila,, vaginizmus - nejake chorobne zovretie svalstva vaginy, kedze sa do teba dostane priapdne nejaku endometriozu, cystu, zapal, vytok... - ale samozrejme nie som gyndárka takze to len ,,nahlas premyšlam,, v čom moze byť zádrhel. Tu je aj podobna diskusia mozno tam najdeš nejake odpovede :
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/co-znamenaju-bolesti-pri-pohlavnom-styku/

ruthike
21. mar 2016

Privelky ud, nizko polozena maternica, rytmus styku je prirychly. Ak je to tvoj prvy partner tak sa priklanam k tomu udu a rytmu. Urcite nie je dobre krvacat vzdy po sexe

seahorse27
21. mar 2016

To ta potom boli stale, ked sexujete 2 - 3 krat do tyzdna a bolest trva vzdy 2 dni 😅 Asi by bolo najmudrejsie ist za gynekológom, nech ta vysetri a zisti, co je vo veci. Moze to cokolvek...

ruthike
21. mar 2016

Privelky ud, nizko polozena maternica, rytmus styku je prirychly. Ak je to tvoj prvy partner tak sa priklanam k tomu udu a rytmu. Urcite nie je dobre krvacat vzdy po sexe. To ti oslabuje krcok maternice. Musi ist na to pomaly. Predpokladam, ale ze ti taky styk nemoze byt velmi prijemny.

agnes9
21. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@1kristina1 Ja byt tebou tiez zajdem ku gynekologovi vsak to musis mat neustale bolesti, to by mne vadilo

hrcavdeske
21. mar 2016

@1kristina1 aj mna tak bolela prveho pol roka, ked som sa so svojim, teraz uz muzom, dala dokopy...

jooooooj to boli krasne casy 😀 😀 😀 😀 😀

misel0806
21. mar 2016

Urcite to chce gynekolkogicke vysetrenie.. Bud ma on privelky ud a ty malicku vaginu alebo je to nieco ine. Sak to ti ani sex nemoze chutit😆😆😆

dominika6
21. mar 2016

@1kristina1
akože to ťa bolí nonstop,ked sex je každý tretí deň a dva dni máš bolesti?
tak nesexujte tak že ťa roztrhne...klud,pohoda a hlavne žiadne zdivočelé polohy