Tuková hrčka

nerfka
6. mar 2023

Nemáte skúsenosť? Za uchom som si nahmatala takúto tvrdú hrčku, neboli, nieje pohyblivá. Chorá som nebola ani niesom. K lekárovi sa dostanem koncom týždňa.

alexka89
6. mar 2023

Ja mám takúto na temene...v minulosti som to mala už 2x zapálilo sa mi to a stále mi s toho vytiekol hnis po stlačení.Mam ešte aj na krku vzadu ale tá nič.

viestta
6. mar 2023

Ak je to lipom, je to otazka 15 minut u chirurga. Urcite to vydrzi do konca tyzdna

katarinkapetko
6. mar 2023

@nerfka mne teraz vyberali 4 také na ruke na nohách a na rebre. Chyurg opicha injekciou a vyberie je to raz dva asi 10 minút naozaj. Bolesť žiadna, len ja som musela prísť s výmenným lístkom od kožnej.

nerfka
autor
6. mar 2023

@katarinkapetko a čo sa na tom akože vyberá či to vyrezu celé? Ako to nazvali že čo je to. Na kožné idem v piatok

viestta
6. mar 2023

@nerfka prerzu kozu, vylupnu lipom, zasiju kozu. To je vsetko

veronnica080
6. mar 2023

Moj muz take ma na rukach, stehnach a chrtbe. Bol na roznych vystreniach, no nakoniec si dal vyzerazat len jednu, ktora mu proste vadila. Niekedy su mensie, niekedy vacsie. No vravel, ze si da este nejake vybrat. Bola to fakt len minutka

adulka07
9. mar 2023

@nerfka ja mám lipomy na stehne...je ich viac ,viem si ich nahmatať a niektoré je vidieť ..zatiaľ ich neriešim..neviem ako by vyzeralo stehno s toľkými jazvami po šiti .. ale keď budú väčšie asi ma to neminie ..oni asi samé nezmiznú

luckalolko
3. okt 2023

@katarinkapetko dobrý deň môžem sa vás spýtať na tu hrčku pri rebrach ? Boli ste aj na Sone? Mňa Čaká sono koncom októbra mam tiež nejaké hrcky pod prsiami pri rebrach mali ste tieto hrcky fakt ze pohyblivé alebo skôr také na mieste ? Bola som na sonografii ale koli niečomu inému dnes len mi dali na brusnu dutinu až koncom toho októbra termín......ale povedala doktorka ze pravdepodobne to sú tukove hrcky .......len nejak sa mi akoze nehýbu a nebolia vôbec

katarinkapetko
7. nov 2023

@luckalolko na rebre Hrčka sa mi absolútne nehýbala ani nebolela, a myslím ,že bola tvrdá. Myslím ,že mi ani nerobili sono rovno vybrali a poslali na rozbor