Tŕpnutie rúk po pití alkoholu

daniela099
21. apr 2024

Včera som bola na oslave, kde sa pil alkohol. Dnes ráno som sa zobudila s pocitmi, aké sú typické po prehýrenej noci. Čo ma znepokojilo je extrémne trpnutie rúk, až tak, že v nich ani nič neudrzim, teraz to na chvíľu prešlo, ale cítim ze to znova prichádza. Čo to môže byť? Nikdy predtým sa mi toto nestalo. Čo by mi pomohlo? Viem, že odpoveď je nepiť, ale už je neskoro a stalo sa.

daniela099
autor
21. apr 2024

Citim aj nohy a niekedy aj líca

jj_anka
21. apr 2024

@daniela099 magnezko daj

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkadeticiek
21. apr 2024

Nepi.

caroline_
21. apr 2024

@daniela099 mne sa to stáva už po dvoch poharikoch ze mi trpnu ruky, alebo aj tvar, piť veľa vody a doplniť magnézium a bcko

elenadr6257
21. apr 2024

Kúp si revitanerv alkohol spôsobuje neuropatiu čiže poškodenia nervového systému a hlavne vylúčiť alebo aspoň výrazne obmedziť alkohol

egonsk
21. apr 2024

@daniela099 epileptici este pred prvym velkym zachvatom mavaju nejaku dobu (tyzdne, mesiace) obdobne prejavy po poziti alkoholu...

daniela099
autor
21. apr 2024

@egonsk to si ma dosť vystrašil

egonsk
21. apr 2024

@daniela099 prepac, nechcel som ta vystrasit, len som opisal skusenost u mojej ex a jedneho mojho kolegu, pricom obaja v rodine maju epileptikov a mali to vraj obdobne. Prispieval im k tomu stres a nedostatok spanku, ktory bol uz ich spustacom.

daniela099
autor
21. apr 2024

@egonsk ja nepijem nejako často a ani nie veľké množstvá, toto ma prekvapilo, pretože sa mi to nikdy predtým nestalo a včera som to ani veľmi neprehnala, mala som pár pohárikov, ale cítim sa teda hrozne.