Tŕpnutie prstov na jednej nohe a tlak v hlave

katherine24
3. jún 2019

Dobry den chcela by som sa spytat ci ma niektora alebo mala skusenost s trpnutim prstov na jednej nohe ...uz asi mesiac to mam a kazdy den to trva asi 20 min ze mi trpnu 3 prsty stale tie iste na tej istej nohe(lavej.)..je to neprijemne a neviem ci to moze mat suvislost s tym ze ma sem tam boli na 1 mieste v hlave tie z na lavej strane...no nieje to tak bolest wle skor pocit ako by mi nad lavym uchomvyssie skor az pri temene stale v 1 a tom istom mieste nieco opuchlo a tlaci mi to tam trva to asi hodinu a potom to prejde...to trpnutie prstov mam kazdy den v poslednej dobe ale ten tlak v hlave som uz teraz asi mesiac nepocitovala predtym som mala obdobie asi 2 tyzdne kedy som ho citila stale...ak ma niekto skusenost prosim dajte vediet...bola som na vysetrenie mozgu ale nie magneyicku ale tske kde vam dsju tie prisavky a s nimaju cinnost...to som mala vporiadku...neviem bojim sa co to moze byt ...dajte prosim vediet ak by niekto zazil nieco podobnr Dakujem

natuska87
3. jún 2019

@katherine24 treba len žiadať o ďaľšie vyšetrenia...To môže byť všeličo.napr.to môže robiť aj chrbtica...Ale treba ísť k lekárovi.

miky25117
3. jún 2019

@katherine24 treba ist na neurologiu mne to robila chrbtica ale trpla mi lava ruka

katherine24
autor
3. jún 2019

@miky25117 aj som myslela len ma jeduje to miesto na hlave ze stale na tom istom mieste asi 2x2cm citim akoby opuch alebo tlak...a uy par ludi ma vydesilo ze to moze byt aj cysta lebo ze od chrbtice hlava boli inac... alebo nieco tak sa bojim preto som chcela pocut nazor☹Dakujem za pomoc

eliaska101
3. jún 2019

Hmmm tak niečo ti to musí spôsobovať. Najlepšie je s tým stále doktora proste otravovať, nech ťa poposiela na všetky možné vyšetrenia, ktoré sa dajú spraviť. Opuch a tlak isto bude niečím spôsobený