Trpím nespavosťou

16. aug 2024

Pomooooc uz som zufala. Uz pomaly dva tyzdne hrozne spim. Zaspavam okolo 10tej a od pol1 som potom hore kazdu hodku. Najhorsie je to zakazdym okolo 4:30 vtedy sa mi potom najhorsie zaspava spat. Bezne som hore aj hodku alebo viacej. Rano som uplne rozbita. Nevladzem uz. Mavam takuto nespavost 3-5 dni pred ms ale som po ms teraz. Skusila som medovku, valerianu, horcik na vecer. Uz som si predvcerom zo zufalstva dala polku 0,25 mg neurolu. Nezobudila som sa vtedy o pol1 1x ale “az” o pol2 ale potom zase kazdu hodku. Nemate nejake rady ako si s tym poradit? Dakujem

egonsk
16. aug 2024

moja babka tiez nespava dobre a v tomto teple ked spi s prerusovanim dokopy 4 hodiny, tak je stastna, ze aspon chvilu ... takze netusime aky mas vek, ale po 50tke to pri tychto teplotach ide rapidne dole.

andrea_82
16. aug 2024

Ja mam sice len po 40-tke, ale tiez teraz spim zle. Je teplo a ked otvarame okna, tak ma zase budi hluk z ulice.

autor
16. aug 2024

@egonsk mam 36, okno mam francuzke a je otvorene dokoran, byvame na dedine, takze hluk v podstate ziadny. Zakazdym ked sa zobudim je ticho.

egonsk
16. aug 2024

a poriadne sa najest pred spanim si tiez skusila? Ja hladny nezaspim.

autor
16. aug 2024

@egonsk ked sa plriadne vecer najem tak mi netravi a nespim vobec 🤣

bublinka1426
16. aug 2024

zle spim aj ja a to zo spankom nemam problemy posledne 2-3tyzdne presne.

3petka
16. aug 2024

Nemáš vyšší tlak? Vtedy sa vraj trpí nespavosťou.

autor
16. aug 2024

@3petka tlak mam skor nizsi

lukbe
16. aug 2024

To by som rada precitala rady, mam taky spánok už dlhé roky.

hugger
16. aug 2024

Nejaka zmena za posledne 2 tyzdne v tom kolko kavy a alkoholu vypijes ?

autor
16. aug 2024

@hugger nepijem ani kavu ani alkohol

lucka_ke
16. aug 2024

skús melatonín 1 mg večer, ja som toto mala v zime, melatonín pomohol, ale ja som mala aj stresové obdobie tak som to pripisovala tomu...

lubossi
16. aug 2024

mas aj ine obtiaze ako syndrom nepokojnych noh? Skusala si vymenit vankus?
mne napr pomohlo prehodit si nieco cez oci. Nejak ma to vzdy ukludni.