Trojklanný nerv - príznaky

barbora854
4. máj 2024

Aké ste mali príznaky?totiz mne rok a pól zalahava ucho svrbí v ňom niekedy boli .krcny sa vyjadril že mám neuralgiu trojk. Nervu a mám ísť na Neuro
Tak pôjdem som zvedavá čo sa dozviem

babulkomale
4. máj 2024

@barbora854 no neviem...
Ja som mala prisernu bolest celej jednej strany tvare, kosti celuste, licnej a spankovej, opuchnute oko a 38,5 teplotu.
Usi ma svrbia z alergie, aj zaliehaju kvoli uzkej Eustachovej trubici.

roxy2
4. máj 2024

Môžu to byť kvasinky. Inak daj vedieť, čo ti zistili.

barbora854
autor
4. máj 2024

@roxy2 tak krcny sa už vyjadril keďže orl čisté a problém dlhy že inú príčinu už nevidí

markusrasford
4. máj 2024

@barbora854 neviem síce kam idete na vyšetrenie viem vám poradit že už aj v Boroch majú prístroj na liečbu trojklanneho nervu

barbora854
autor
4. máj 2024

@babulkomale ono keď mi to cele začalo mala som celú polovicu tvare strpnutu necitlivú akoby
Je to už dlhá doba skúšam všetko čo dá sa okolo nosa uši nič nepomáha aj chrbticu krčnú som riešila rázová vlny rehabky obstreky lieky cvičenie bez zmeny tak ja už tiež neviem kde inde by bol problém

barbora854
autor
4. máj 2024

@markusrasford ďakujem to mám tak 400 km 😁

markusrasford
4. máj 2024

@barbora854 keď sa jedná o zdravie treba prekonať aj nemožné. Kamarát bol pred časom v Prahe na Homolce. Prekonať 400 kilometrov není nad ľudské sily.

dorottka
4. máj 2024

@markusrasford suhlasim, ja som si tiez problem podobneho charakteru riesila v Prahe. Sice vsetko z vlastneho vrecka, ale nedalo sa to uz vydrzat a ta neodbornost na x klinikach tu na SK (bola som v x mestach) ma len frustrovala a natahovala zbytocne cas. Najlepsie rozhodnutie v zivote. Tu kopec veci zial nevedia liecit. Nehovoriac o tom, ze co sa tyka problemov s nervami, casto ide o cas a treba jednat rychlo, hoja sa super pomaly, cize cim dlhsie trvajuci problem, tym dlhsia liecba (ak je este vobec mozna).