Trojklanný nerv - prievan

doominicka
29. aug 2024

Ahojte,je tu niekto kto by mi vedel poradiť???
Mám pravdepodobne trojklanny prievan
Ľavá strana hlavy,ucho, zuby, ďasná, mandľa... 😏
Čo nato vziať od bolesti? Beriem algifen kvapky, ale nič moc mi nepomáhajú 😏
Ďakujem za odpovede a rady.

markusrasford
29. aug 2024

@doominicka keď ti môžem poradiť a máš s tým dlho problém v nemocnici Bory ti to vedia dat do poriadku

rozculena
29. aug 2024

mne ORL predpísala Flector,a hlavu som mala zabalenú do vlneného šálu aj v lete aj som tak spávala

doominicka
autor
29. aug 2024

@rozculena no teraz v lete je to hrozne 🤔pomohol flector?

lucia245
29. aug 2024

@doominicka novalgin

doominicka
autor
2. sep 2024

@rozculena A pomáha zabalený šál mať okolo hlavy ? To teplo na tvár ?? Ďakujem,opäť sa mi to vrátilo 😏😓

dada5000
2. sep 2024

@doominicka ano, pomaha hrubsia satka, sal okolo hlavy, zmiernilo mi to bolest. nosila som taku hrubsiu satku. A este stale nosim pri prvych priznakoch. Aj preventivne, totiz ono sa to rado vracia. Staci slaby prievan, klima v aute a je to spat. Na odlahcenie, bola som tak aj na kupalisku, normalne plavky a satka na styl " arabska zena" 🙂 pohlad pre bohov, ale co narobis ked je teplo a decka sa chcu ist kupat😃 Ja som to mala zo zuba, nie vzdy je to cisto len z prievanu. Neurolog mi dal Magnerot a Novalgin od bolesti, poslal ma usno-nosno -krcne,tam mi nic nezistili a zubarovi.

rozculena
3. sep 2024

@doominicka určite to pomáha,ja som nosila potom aj v zime šál,lebo ja vôbec nenosím čiapky ani nič....a keď ľom išla s holou hlavou,tak sa mi bolesti vrátili