Triplef na diastázu

15. dec 2022

Ahojte, premýšľam že si zakúpim členstvo v triplef na riešenie diastazy. Máte niekto skúsenosti?
Vďaka 🧡🙏

mischelag
22. jan 2023

Ahoj, prosim ta skusila si to? Ja som prave dnes o tomto programe citala a zaujalo ma to

autor
22. jan 2023

@mischelag ahoj tak som sa hecla a skúsila. Som spokojná kľudne sa pýtaj

mischelag
22. jan 2023

Prosim ak môžeš napis mi spravu. Napisala by som ti par otazok 🙂

smiling89
28. mar 2023

@mischelag @autor ahojte co hovorite na triplef? Tiez ma to zaujalo. Ake mate vysledky?

autor
28. mar 2023

@smiling89 ahoj ,ja som skúsila a som spokojná. Cvičím teraz tretí mesiac 😊baví ma to, cvičenie ide záťažovo postupne tak fajn .

smiling89
28. mar 2023

A je to prosim na cele telo alebo cviky na diastazu len? Ja uz 3 mesiace diastazu cvicim-cviky od fyzio. Teraz hladam nejake cvicenie, ktore diastazu zohladnuje ale je na cele telo...cvicim fitshaker ale tam musim vela cvikov preskakovat

autor
29. mar 2023

@smiling89 áno cvičis celé telo s ohľadom na diastazu a brucho celkovo . Cvičíme na podložke ,s uterákom, Niekedy s činkami alebo gumičkami, niekedy bez ničoho. Okolo bruška mám za tri mesiace mínus 5 cm

smiling89
29. mar 2023

Kolko krat do tyzdna sa cvici alebo kolko krat cvicis ty? Kolko trva cvicenie? Dakujem pekne za odpovede, znie to dobre 🙂

autor
29. mar 2023

@smiling89 ideme postupne od čísla 0, ja mám už 40 videí odcvicenych. Dá sa online aj zo záznamu. Ja idem zo záznamu 😊 niekedy stihnem každý deň, niekedy dva x týždenne. S trénerkou som v kontakte každý den alebo podľa potreby

anny29
22. máj 2024

Môžem sa opýtať, koľko vychádza zakúpenie programu ?