Triky, aby vlasy rýchlejšie rástli

lea345
26. aug 2021

Dobré ránko, chcela by som sa Vás opýtať či nemáte nejaké triky na vlásky, aby rýchlejšie rástli, nelámali sa. Skúšala som šampóny, masky na vlasy už rôzné,ale nevidela som nejakú veľkú zmenu, tak či nemáte niečo odskúšané čo funguje. 🥰🥰 ďakujem krásne,krásny deň prajem❣❣

3katka15
26. aug 2021

Capillan Q na vlasy a hlavu si každý večer pekne premasíruj 🙂

3katka15
26. aug 2021

Inak používam Milvu šampóny a vlasy mi rastú divoko rýchlo, to mi aj kaderníčka potvrdila pri odrastoch 🙂

lea345
autor
26. aug 2021

@3katka15 jeeeej milvu aj ja používam,a fakt mi narástli,som s ňou spokojná. Len tak strašne mám jemné vlasky, jak nejaké páperie. 🤩🤣🤣 ešte mi aj neskutočne začali vypadavať,tak som musela ísť úplne na krátko. Ďakujeem krásne určite vyskúšam capillan🥰🥰 ďakujem krásne❣❣ ja už som používala aj revalit vitamíny, ale stáli 30 eur vydržali mesiac, a žalúdok môj to nedával. Tak som ich musela vysadiť. 🥰 ešte raz ďakujem 🥰

aknamorka22
26. aug 2021

@lea345 mne pomohla len zmena stravy. Jesť veľa ovocia a zeleniny, nepiť sladké vody a celkovo sa zdravšie stravovať. Odvtedy mi vlasy rastú ako divé a sú zdravé. Ziadne šampóny ani masky ani vodičky. Všetko to ide z vnútra 🙂 ak sama budeš zdravá, budeš mať aj zdravé vlasy a nehty. Možno ti len treba doplniť niečo, nejaký vitamín a upraví sa to 🙂

marcellka32
26. aug 2021

Venira

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela789
26. aug 2021

@lea345 tiež odporúčam milvu. Po prvom pôrode počas kojenia mi zachránila vlasy. Tiež masáže pokožky hlavy na prekrvenie rozhodne neublížia.

salima66
26. aug 2021

.

zuzkabeuty
14. máj 2023

@aknamorka22 👍😜 vnútornosti hl hovädzie a vývary 2cm za mesiac