Tri mesiace po Covide-19 sa necítim dobre

lucka2506
31. júl 2022

Ahojte, mali sme priblizne tri mesiace dozadu covid velmi tazky priebeh som mala. Neviem ci som mala oslabene telo po porode alebo cim to bolo ale velmi tazko som to znasala mam 24 rokov. Presli asi 3 mesiace a stale sa necitim dobre potim sa stale a nemam vobec silu. Slaba sa citim. Je na toto nieaky liek ci musi to prejst same? Dakujem

silvusa123
31. júl 2022

@lucka2506 môžete mať postkovidovy syndróm na to jediné vitamíny a magnézium. ,skúste sa vyhýbať nejakým ťažkým športovým aktivitám väčšinou doba rekonvalescencie je od 3 do 6 mesiacov

lucka2506
autor
31. júl 2022

@silvusa123 dakujem za radu

macikovaiveta
31. júl 2022

Áno,po covide je človek dosť dlho slabý, ale prejde to.Vy ste bola oslabená po pôrode , šetrite sa ak sa Vám dá oddychujte ✊

luccija
31. júl 2022

@lucka2506 to moze byt aj porodom a starostlivostou o dieta.Moze Ti aj zelezo chybat daj si skontrolovat

eliska105
31. júl 2022

Šetriť sa poslúchať svoje telo a navýšiť vitaminy 🙂

marca12
31. júl 2022

Treba pocuvat telo,setrit sa,neprepinat sily,doplnat vitaminy,jest vyvazenu stravu,vela ovocia,zeleniny a dostatok tekutin. Casom to prejde. Mne trvalo cca pol roka,kym som bola ako tak vo svojej kozi

ajka0207
31. júl 2022

@lucka2506 je to tvoje prvé dieťa? Lebo môžeš mať problémy po pôrode aj bez ohľadu na covid. Dojčis? Ako spavas? Skontrolovala by som si železo na tvoju mieste

nevenka
31. júl 2022

@ajka0207
@lucka2506 a ja by som pridala este aspon vysetrit TSH u obvodnej, moze byt aj stitna zlaza - znizena funkcia najcastejsie, ja som mala ale zvysenu - toto bez ohladu na covid sa casto stava, ale covid uz u viacerych spustil autoimunitnu hypotyreozu.
Ja som 3 mesiace po covide, tehotna a priserne mi padaju vlasy a o tej unave ani nehovorim, nie je to sranda. A to som nemala extra tazky priebeh.

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tncka
31. júl 2022

@lucka2506 daj si spravit krvny obraz,mne po kovide chybalo vsetko mozne a biele krvinky uplne v prdeli,to mi sposobovalo aj slabost aj bolesti.