Trhanie zubov v spánku. Máte skúsenosť?

danuwa
24. jan 2014

Prosím Vás mám otázku mate niektora skusenosti alebo ste podstupili trhanie zubov v celkovej anestezii?Viem robia to v BA aj v NR ,len by som chcela vedieť ako to všetko prebiehalo.Ja sa tak bojím zubara ,že naposledy som odpadla:( preto hladam taketo riešenie viem je to drahé ,ale chcem to podstupiť.Dakujem za odpovede

lilianka24
27. jan 2014

to aj mna zaujima ja som na tom rovnako panikaaaaa uz len ked pocujem zubar tak sa bojim a tiez mi treba korene vytrhat uz mi to vravel zubar asi 6 krat no kdezeee ani za svet len ak ma uspia !

lia09
28. jan 2014

mne trhali dva zuby mudrosti v narkoze.Kedze boli este pod dasnom a lezato,povedala som ze iba ak ma uspia.Bolo to v pohode,prisla som nalacno ale az o druhej,takze hladovka cely den.Potom som si lahla do kresla,pichli mi infuzku a do piatich sekund som spala.Potom som sa zobudila,mala som trosku bolesti ale nic hrozne.Trosku som si polezala a isla domov.Takze super zazitok 😀

slnecnica121
4. aug 2019

Dobrý deň prajem chcem sa informovať ohľadom trhanie zubov v narkoze v Martine v nemocnici čo mi tam treba od koho odporúčanie môže mi dať aj endokrinolog internista ? Ďakujem vám za vašu odpoveď