Trhanie zubov múdrosti.

beana
8. mar 2020

Dobrý deň.. Mala som fixný strojček, pretože som mala strašne úzku čeľusť a krivé zuby.. Zubárka mi teraz radi osmičky vytrhať (ešte sú pod ďasnom).. Ide o to, že keby mi vyrastú tak mi opäť skryvia zuby.. Išla by som si ich dať vytrhať ale ide o to že sa bojím bolesti tak sa chcem opýtať či s tým nemáte niekto skúsenosti.. Či to veľmi bolí, ako dlho sa to cca hojí adt adt.. Vopred ďakujem za odpovede

merkelica
8. mar 2020

extrakcia neboli. po extrakcii mozu ale aj nemusia prist komplikacie.. to ti nikto dopredu nepovie

eriksonka1234
8. mar 2020

@beana nebolelo, a rýchlo cca do týždňa zahojene. Ale ja mam šikovného zubára, robi bezbolestne

zuzana_ilkova
8. mar 2020

Ahoj ja som si musela dat vybrat zub mudosti pocas tehotenstva nakolko som dostala silny zapal z prievanu, tyzden ma “preliečovali” lebo sa ma ziaden zubar nechcel odhodlat zoperovať, a bolo to hrozne bolestive...vybranie zubu mudrosti nebolelo, ja som bola na paralene (od bolesti) 2 dni, a na3 den som uz smelo jedla segedinky guľaš... mala som užasneho lekara a ranu som si kloktala so šalviovim čajom..strach je vacsi ako realna bolest...

esmera50
7. júl 2022

@beana no mňa to bolelo, lebo mi pichol slabú injekciu a cítila som to, ale keď odpichol druhú, tak už nie, horšie je to potom, ožíva to a bolí hrooozne...horúčky som mala vysoké pár dní a bolesť obrovská, brala som každé tri hodiny ibalginy, a nastala kontraktúra svalov, nemohla som otvoriť sánku dlho, som si to nahrievala soluxom a pomohlo to...ak nemuší trhať nutne, enchoď, ja som musela, mne osmička tlačila na zdravé zub a ohrozovala ich...ale zas sa to dá prežiť, som tu :D pár dní utrpenia a potom doživotná úlava z toho, že už osmička netlačí na zuby

amiaja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz