Trhanie zuba - hnis v rane

lauriema
12. nov 2020

Ahojte kamosky moje konikove ,dbes sim bola trhat zub ,nebolelo to ale viete co ,spravil sa mi v tej rane taky ako keby hnis....mam to dat s niecim prec alebo vyplachnut ,prosim Vas ak niekto mate skusenost tak napiste dakujem❤❤❤

ibrunova
12. nov 2020

24 hodín nesmieš vyplachovať vôbec.

renatka08
12. nov 2020

Dnes ešte nevyplachovať, až zajtra repíkom alebo harmančekom, ale len tak jemne podržať a vypluť, a ešte mám osvedčené homeopatiká Chamomilla vulgaris 9 pekne to zatiahne a vyčistí. ono 3 dni trvá kým to prestane ako keby mokvať, treba sa snažiť jesť mimo toho a nechodiť tam s jazykom moc.

ivetka_kamo
12. nov 2020

@lauriema to tam musí byť. Ja som to raz vyplachla a preto sa to nestahovalo. Dr mi to nanovo rozbabrala, aby sa ten povlak spravil

lienka.7
12. nov 2020

@lauriema az zajtra vyplachovat 👍

struhanka
12. nov 2020

Ako Vám písali vyššie - 24 h nevyplachovať, aby sa tam vytvorila krvná zrazenina. Postupovať treba takto:
https://www.petramed.sk/co-robit-aby-extrakcia-...

lauriema
autor
12. nov 2020

@ibrunova
@renatka08
@ivetka_kamo
@lienka.7
@struhanka Ahojte,dakujem za odpovede ked ja mam picit ze ten hnis jem a to mi je zle potom z toho

miadi
12. nov 2020

@lauriema zavolaj zubarovi ak je tam hnis potrebuje to vycistit a predpisat ti atb. Tie ti mal dat hnet, ( mojej mame vybral zubar korene vypadnuteho zubu a rovno atb predpisal Lebo uz tam mala zapal a mala to potom ok)

krkavcia_mater
13. nov 2020

@lauriema to nie je hnis, to je povlak, ktorym sa to zahoji. V žiadnom.pripade nesparat. Aspon 3 dni nejedz mliecne vyrobky. Vyplachuj, ake opatrne, aby si si neodstranila krvnu zrazeninu, inak by ti hrozil vznik sucheho lozka

lauriema
autor
13. nov 2020

@krkavcia_mater
@miadi uz dnea lepsie trosku.Kupim si repik budem vyplachovat take citlive to je este..dost velku dieru tam mam inak....

krkavcia_mater
13. nov 2020

@lauriema to sa stiahne, chce to cas

lauriema
autor
17. nov 2020

@krkavcia_mater uz sa to stiahlo je to v pohode bola tan velka diera preto to bolo take citlive

lauriema
autor
17. nov 2020

@renatka08 repik mi inak pomohol,dakujen za tvoju radu❤

mariska1989
Autor odpoveď zmazal
Zobraz