Trhanie zuba

princezna211
7. jan 2024

Včera mi na pohotovosti trhali predný zub kvôli bolesti, môže ma dnes ešte ďasno a okolo toho bolieť ? Ďakujem

janulik2008
7. jan 2024

jasné že áno. Mne keď trhali osmičku má týždeň bolelo 🫣🫣🫣

koniarova
7. jan 2024

Preboha, samozrejme. Aj týždeň. Čo si si myslela, že to bude bez bolesti?

veve234
7. jan 2024

@princezna211 mne keď trhali zub ma to mesiac bolelo. Pokiaľ ti odtial nejde hnis tak je to vporiadku

princezna211
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sarma_likelove56
8. aug 2024

@veve234 ja som mala zlú stoličku hore v pravo a mala som hniz išli sme okolo 20:00 dnu a čakali sme kým nás zoberú na pohotovosť tak o
21:00 ma zobral a keby som nedošla hneď do rána by som mala opuch.
Keď sme za hodinu prišli domov velka bolesť a rano tiež bolesti dávam si ibrufen a vyplachujem so soľou ústa a robím si kamilkovy čaj musím si ho dať studený a na papieri je napísané že po 3. dni prestane bolesť tak toto je druhý deň už a modlím sa aby to už nebolelo lebo to je hrozné

veve234
9. aug 2024

@sarma_likelove56 trhali mi aj hnisavú stoličku. Oni ti ju vyčistia a všetko vporiadku ak sa o to staráš tak ako píšeš. Len som mala namysli hnis z rany keď trhajú zo zdravého ďasná bez zápalu a hojí sa to dlhšie a neskôr pribudne hnis. To je väčší problém. Tam už dávajú antibiotiká.

sarma_likelove56
9. aug 2024

@veve234 ja som mala zub a na ďasne hniz na tej kožy a teraz to iba pichá tak sa to hojí ale zajtra idem znova na vytrhnutie stoličky dole v pravo hrozné už

veve234
10. aug 2024

@sarma_likelove56 no nie je to príjemné. Zuby sú asi najhoršia bolesť čo môže byť. Ale život ma naučil že to neni najlepšie nechať zájsť ďaleko. Radšej opraviť hneď ako zacitim prvé príznaky. Aj keď si ten zubár vypýta mesačnú výplatu. (Čo je tiež celkom úbohé v dnešnej dobe)