Trhanie zapálenej stoličky

petushqa2710
21. apr 2022

Ahojte už 5 dní trpím so zápalom hornej stoličky. Zubárka mi dala antibiotiká ktoré žiaľ nezaberajú. Na bolesť si dávam len flector ktorý trošku pomôže. Každý deň chodím na čistenie kanálikov, na hornom podnebí sa mi spravil akoby vacok ktorý je veľmi tvrdý čiže hnis odtiaľ nejde :( zubárka mi dala možnosť buď liečiť čo zrejme nemá význam alebo vytrhnúť zajtra ráno s tým že má upozornila že injekcia nemusí zabrať keďže mám veľký zápal :( máte s tým skúsenosť ? Dá sa to zvládnuť ? :(
Ešte mi žiadny zub netrhali a veľmi sa bojím no už nevládzem od bolesti 😭

leni1977
21. apr 2022

@petushqa2710 absolvovala som to v januári, mala som zápal tiež, dal mi dve injekcie, pomohli, vôbec nič som necítila, vytrhol mi ju a dal antibiotiká, určite by som sa netrápila s liečbou stoličky, dala by som to von na tvojom mieste.

zirafienka
21. apr 2022

záleží aj od toho, v akom rozsahu ten zápal je, keď ani ATB nezaberajú...

petushqa2710
autor
21. apr 2022

@leni1977 áno, súhlasila som s vytrhnutim lebo už úprimne sama nevládzem..cez deň bolí, v noci bolí.. :(

snehulak77
21. apr 2022

Mne tak trhala taka stara zubárka. Injekcia nezabrala, skoro som odpadla od bolesti. Rozhodne trvaj na umrtveni úplnom, ak nebude, tak sa pýtaj na stomatochirurgiu. Ja nevidím zmysel, aby v dnešnej dobe ešte niekto takto trpel. Co sme v 17tom storočí?

janka1011
21. apr 2022

@petushqa2710 mne trhali zapálenú stoličku. Bol to masaker ale vydržala som. Dal mi 2 injekcie, ale zápal bol taký veľký, že som si to odtrpela. Vtedy injekcia nezaberá alebo zaberá, ale slabšie. Ak vie trhať a spraví to rýchlo, dá sa to prežiť. Potom som musela vybrať dve balenia ATB mala som zápal už v celej kosti.

petushqa2710
autor
21. apr 2022

@janka1011 Ja beriem ATB na zápal ale tiež nezaberaju vôbec skôr mam pocit že mám zápal v celej lavej časti tváre :(