Trhanie mŕtveho zubu

bebememe
8. apr 2024

Ahojte ....
Mám mŕtvy zub ..bola som už 2 krát na prečistenie kanálikov vlastne 2 krát pri zubárke s tým zubom sú 4 kanáliky. Nemám bolesti nič necítim.
Problém je že stále musíme ukončiť po chvíľke práci pretože mi stále príde zle. Točenie hlavy a búšenie srdca .
Bolo by to možno ešte na 3,4 návštevy a ja to už fakt nedávam . Navrhla som jej že si ho chcem dať vytrhnúť.

Sú bolesti a postup rovnaký ako pri inom zube.
Aj keď je mŕtvy. Dá sa anestéza vytrhne a potom sa dávajú lieky od bolesti že?

Ďakujem ak niekto bol podobne na Tom budem rada za nejaké malé info.

guudy
8. apr 2024

@bebememe to vyzera, ze je ti zle zo stresu. V takom pripade ti pomoze dat si tabl Lexaurinu/Xanax/Neurol. Predpise ti aj obvodna.

bebememe
autor
8. apr 2024

@guudy dala som si a lexaurin beriem .
Dala som si aj dneska pred vyšetrením. Výsledok rovnaký. Ako minule .....nedalo sa ďalej robiť búšenie srdca točenie hlavy preto si ho chcem dať radšej vytrhnúť je to úplne zadný zub

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
guudy
8. apr 2024

@bebememe aku davku si si dala? Skusila si aj vyssiu davku? Dala si si dostatocne vopred? Asi mas skusenosti, ked ho beries, ale je fajn vylucit aj toeto moznosti 🙂

guudy
8. apr 2024

@bebememe este by som na tvojom mieste zvazila osetrenie kanalikov v analgosedacii. Lepsie ako rovno trhat zub.

minenkak
8. apr 2024

@bebememe práve pred dvoma hodinami,mi zubár trhal mŕtvy predný zub.Pichol injekciu,vytrhol, vyčistil,dal protézu a už ležím na terase,s nepríjemným pocitom v ústach ale bolesť iba trochu