Trhali vám najskôr zub a až potom korene?

opicka122
16. mar 2021

Ahojte, nájde sa tu niektorá, ktorej najskôr vytrhli zub a potom trhali korene?

maud13
16. mar 2021

ahoj, mne trhali predný zub dolu, asi pred rokom a pol. koreň som mala spečený s kosťou, trvalo to 3/4 hodinu a bez injekcie, pretože mi nezabrala. :( zub sa im polámal, keď ho trhali, takže koreň ťahali zvlášť. museli ho prepilovať pozdĺž, aby ho vôbec vedeli vytiahnuť a potom ťahať každú časť zvlášť. najhoršie minúty môjho života.

opicka122
autor
16. mar 2021

@maud13 mne až po týždni budú vyťahovať korene a teraz mam riadne bolesti už neviem čo od dobroty

ludmilaka
16. mar 2021

@opicka122 Áno. Začal trhať zub a nešlo to. Nezabrala ani injekcia. Bol to brutál. Keďže sa mu už zub zlomil, odstrihol od koreňov. Po 25 min. to na moju žiadosť vzdal a poslal ma na rengen. Ten ukázal zakrivené korene+ešte aj osmička ktorá rástla tlačila na tú trhanú 7mičku. Našla som si zubného chirurga a o 3 dni vyberal korene. Napichával kým som naozaj necítila nič. Do 10 min. bolo po. Nebolelo, aj som mu povedala, že je anjel😂. Keď injekcia odznela, bolelo 1 deň intenzívne a potom ustupovalo.

ukulela
16. mar 2021

Baby, ako že gyndosi šiju pipiny bez umrtvenia viem. Ale trhať zub bez anestézie? Ja hubu neotvorim, kým nemá injekciu prichystanu. Veď by ma drblo ... Pôrod nejako pretrpime, lebo endorfíny, dieťa, atď. Ale toto?

ludmilaka
17. mar 2021

@ukulela No, mne nezabrala. Ale fakt strašné, až šok. Doma na triaslo a nemohla som prestať revať. Ale ten druhy dr. v pohode. Napichával kým si nebol istý, že je umrtvené. Nedalo sa to porovnať.

opicka122
autor
17. mar 2021

@ludmilaka tak nakoniec dnes mi už druhý zubár vytiahol korene. Necítila som vôbec nič tak mi to napichal a dosť rýchlo to vybral. Myslím, že vždy záleží aký je to zubár

ludmilaka
17. mar 2021

@opicka122 Presne ako píšete. Skoré uzdravenie želám.