Tráviace problémy

6. jan 2024

Dobrý deň. Viem, že asi veľmi predbieham, ale priznám sa som veľký stresak.
Už zopár mesiacov mám všelijaku stolicu (raz tvrdšiu a niekedy takú jemnejšiu, že sa predeľuje-na to mi hovoria ze malo vlákniny) žiadne bolesti ani krv. Chcem už ísť k obvodnej ale úprimne sa bojím. Bojím sa kolonoskopie 🙂 ano ja viem je asi skoro takto hovoriť ale aké máte s tým skúsenosti? Pošle ma hneď na gastro? Problém je v stolici takže predpokladám, že hadicu by do krku nedávali, ale že uprednostnia kolonoskopiu. Alebo mali ste niečo podobne a ako ste to vyriešili?

zalka
6. jan 2024

Kolonoskopia sa dá robiť aj v narkoze.

autor
6. jan 2024

@zalka no počula som že niektorí doktori povedia že načo, tak neviem či to robia všade

autor
6. jan 2024

@zalka ale pravdepodobne ak pôjdem zvolim narkozu ak sa bude dať

zalka
6. jan 2024

No ak má gastroenterolog dohodu s anesteziologom, tak ten príde ty zaplatíš a lekár ti v narkoze spraví kolonoskopiu.

supermario
6. jan 2024

Pri kolonoskopii sa netreba obavat zakroku, ale skor vysledkov. Drzim palce! Zvladnes to. p.s. kolo je o macik prijemnejsia ako hadica v krku

dzulli1980
6. jan 2024

No nehnevaj sa na mňa ... hovno má každý raz tvrdšie, raz redšie - podľa toho, čo zje, koľko vypije ... bolesti nemáš, krv v stolici nemáš ... to kvôli čomu chceš ísť k Dr.? Si kus precitlivelá, či? ... a čo sa týka kolonoskopie, prechádzka ružovou záhradou to nie je.

ma77
6. jan 2024

@dzulli1980 Presne toto som chcela napisat ja by som to ani neriešila pokial nemam žiadny problem

januska12323
6. jan 2024

Bolí ta brucho? Máš hnačky? Či niečo iné okrem prehnaneho sledovania každého 💩?

autor
7. jan 2024

@dzulli1980 no asi máte pravdu.