Tráviace problémy

31. aug 2022

Chcem sa spýtať ženy. Už 5 ty deň mám problémy. Po jedle ma boli žalúdok. Nejak cítim že mi nepracuje. Nič mi netravi mám pocit neustáleho hladu pritom som jedla. V hrdle mám hrču, nemôžem sa vyprázdniť ( stolica) a keď idem tam musím zatlačiť a to fakt len kúsok. ( prepáčte nechutné). Brucho ma ale neboli. Ďakujem. Poraďte mi niečo alebo skôr lekár ?

viestta
31. aug 2022

Skus probiotika ci nepohnu s crevami

autor
31. aug 2022

@viestta aké asi ? Názov nejakých dobrých ? Nevieš ? Ďakujem

viestta
31. aug 2022

Chod do lekárne a pýtaj si, čo ti poradia. Nemám žiadne obľúbené.

biancanicol
31. aug 2022

Ja mam tiez taký problém a použivam floraliv

nikpa
31. aug 2022

Pocit stáleho hladu a hrča v krku je znak zlého trávenia a tiež refluxu. Treba jesť menej, častejšie a diétne jedlá. Mne okrem diéty pomáhal aj Nolpaza, tu slabšiu kúpis aj bez receptu.

autor
31. aug 2022

@nikpa hej no len mňa z toho žalúdka boli až chrbát

sigma510
31. aug 2022

Tiež mám posledných par dni podobne problémy. Nolpaza je fajn ako bolo spomenuté, a veľmi mi pomáha minerálka Fatra, ale ta silná, nie klasická, aj ta je síce dobrá, ale ta s bielou etiketou na nezaplatenie.

nikpa
1. sep 2022

O to väčší dôvod začať to riešit okamžite. Mňa bolievalo tiež až na chrbte medzi lopatkami a tá hrča v hrdle mi bolesť vystreľovala až do uší a do hlavy. Žalúdok je hnusoba a hlavne je to beh na dlhé trate a keď polavis v stravovaní, vráti sa ti to.

on00
1. sep 2022

Mal som presne toto iste a zistili mi helikobaktera. Bez na gastro 🙂.

autor
1. sep 2022

@on00 zajtra idem k lekárovi už to nedávam. Zjedla som 15 sliviek ani somnou nehlo 🥹 brutálne 😂😂😂

janame
1. jan 2023

Ahoj, aj Ti zistili, co to je?