Trasie sa mi spodné viečko

bella1988
30. aug 2017

Prosim zienky,ma alebo mala tu niektora z vas podobny problem?uz 4.den sa mi akoby trasie spodne viecko,su to take mini tiku akoby,vcera som si kupila magnesium,tak pevne verim,ze pomoze,je to strasne neprijemne a dost ma to uz obtazuje...dakujem za postrehy a rady

katulienkax
30. aug 2017

Snad pôrodom zmizne, tehotenstvo je velka záťaž na cele telo. Mne trpli napriklad prsty na rukach, nikto ti v tehotenstve s tym nepomôže. Inac mne tikalo viečkami snad pol roka a žiaden lekar nepomohol , potom odznelo same, aj moja mama vraví ze to máva.

misiakkk
30. aug 2017

Nemáš len nejaké stresové obdobie?ja to mávam keď mám toho viac a keď sa všetko ukľudní,prejde aj mykanie.

lubomir_j
30. aug 2017

Aj mne sa to stalo ale mala som to na hornom viecku. U mna to bol priznak nedostatku horcika😉

katarina644
30. aug 2017

@bella1988 nie si unavena? mne to robi pri unave.

bella1988
autor
30. aug 2017

@misiakkk ja ani neviem,bola som a aj teraz trocha som v psychickom vypati,ale toto sa mi stalo prvykrat,nikdy doposial sa mi to takto neprejavovalo,neboli to ani nic podobne,ale je to hrozne neprijemne...

bella1988
autor
30. aug 2017

@katarina644 uz som si skusala aj poriadne oddychnut,syn ma rok a pol,tak v ramci moznosti...nikdy doposial sa mi unava takto neprejavovala,je to velmi neprijemne,tie tiky,ci ako to nazvat

bella1988
autor
30. aug 2017

@lubomir_j prosim ta a po akej dobe uzivania magnezia ti to odoznelo?ja som si vcera kupila magne b6 v tabletkach a zatial nebadam nejake prudke zlepsenie

katarina644
30. aug 2017

@bella1988 no aj ja to mavam. mne to tiez nepomohlo, ked som si aj pospala. ale nejak to potom samo odislo.ale mavam to z unavy.

duhovavila
30. aug 2017

@bella1988 ahoj, mne to nedavno robilo s horným vieckom v ľavom oku a aj 30 raz za

duhovavila
30. aug 2017

Deň. Doktorka mi poradila brat vápnik ráno a horčík večer. Kúpila som si take v žltej krabicke vápnik a v modrej horčík a po štyroch dňoch mi to prešlo a ešte v komplex v kvapkách som si dávala spolu s deťmi.

veroniak12
30. aug 2017

to je jeden den je dost malo aby to magnezium zabralo, daj tomu par dni a verim, ze to prejde 🙂 mne sa to zatial este nestalo ale kamaratka mi to tiez spominala, ze s tym ma problem a vraj to je v tehotenstve normalne

lubomir_j
30. aug 2017

@bella1988 no to si uz nepamatam presne, ale ratam tak 3/4 dni. Myslim ze som si kupila aj vodu s vyssim obsahom Mg....ja mavam aj nocne krce do lytok, nie je to prijemne😐

natali2103
31. aug 2017

chybaju ti vitaminy skupiny -b-b-kompex,uživaj dlhšie-nie je to nič hrozne,je to len ppre teba neprijemne,po b čkach to prejde

cipsinka
31. aug 2017

@bella1988 ja som mala toto iste od zaciatku marca do konca maja,dokonca som sla k obvodnej a tam ma vyslala k neurologovi,sla som k sukromnemu,zaplatila kopec penazi a nic mi nezistili,dala mi magnezko silnejsie na predpis a bolo.Bola som aj na test na tetaniu,lebo som sa prestala citit dobre (uz asi aj v hlave som to mala po precitani vsetkych diagnoz z netu - preto uz nikdy necitam Google !!!! ),preslo to same ale hornym vieckom mi este mika hocikedy ale dolnym vôbec tam mi to odislo uplne ale preslo do horneho ale to len obcas sklbne co je uz nic 🙂

26lenka6
31. aug 2017

Ja mávam v poslednej dobe toto isté, nasadím magne B6 a potom to prejde

mickao
31. aug 2017

@bella1988 ja to tiež mávam + tŕpnutie ruky. Zistili mi tetaniu.

ninapat
31. aug 2017

Tieto problemy casto sposobuje prave nedostatok horcika, preto je dobre jest stravu, ktora horcik obsahuje a doplnat ho aj magneziovymi tabletami. Malo by to pomoct, aj ked samozrejme, ze vsetko s mierou 🙂

bella1988
autor
31. aug 2017

@natali2103
@26lenka6
@mickao
@ninapat dakujem vam krasne za rady a postrehy,som rada,ze v tom.nie som sama...
magneb6 som si nasadila vcera a dnes som bola aj u neurologicky,ktora mi odporucila brat magnezko kazdy den a predpisala mi aj neurol na skludnenie,kedze mam vraj zvysenu svalovu a nervovu drazdivost,nerobila mi sice test na tetaniu,ale vraj to vyzera ako slabsia forma,tak ss snazim skludnit a pevne verim,ze to prejde...google uz tiez radsej studovat nebudem,tam.som sa docitala,za takto zacina aj skleroza multiplex,to ma este viac vystresovalo...snad to uz bude len a len lepsie

cipsinka
31. aug 2017

@bella1988 presne to ma ystresovalo ta skleroza multiplex a potom som si dosliva uhnala priznaky ale nastastie je vsetko ok 😊

ikonica
31. aug 2017

mne to zvycajne prejde ked sa poriadne vyspim, oddychnem... ked prejdu stresy... davam si aj magnezko s b6

rejaa
31. aug 2017

mne kedysi mykalo viečkom a išla som očnej, keďže je to oko. Mala som v ňom zápal, dostala som kvapky a prešlo to. Takže mykanie viečka (tik) nemusí byť hneď zo stresu a neurologického pôvodu. Ja byť tebou, tak idem aj očnej.

bella1988
autor
3. sep 2017

@cipsinka ja som presne taka ista,viem,ze psychika dokaze hrozne vela a ja si tym svojim nezvladanim stresu uhanam priznaky vsetkeho mozneho a skodim si este viac...len s vlastnou myslou a psychikou sa strasne tazko bojuje...

bella1988
autor
3. sep 2017

@cipsinka a ty si bola aj na nejakom vysetreni na sklerozu multiplex?

cipsinka
4. sep 2017

@bella1988 nie na sklerozu som nebola na ziadnom iba na tetaniu

juliet86
4. sep 2017

@bella1988 aku davku magnezka si davas??? Trvat to bude cca 5-6dni. Mozes k tomu pit magneziu a vseobecne sa sustredit na zdravsiu stravu. Je to zo stresu. Skus ho mozno inak zvladat? Mne pomahaju meditacie dychove cvicenia chod sa prejst do prirody zaspirtuj si uplet nieco proste rob cinnost ktora ta zrelaxuje drzim palce