Trasenie tela, tŕpnutie pier a točenie hlavy

paulina123456
9. aug 2022

Dobrý vecer mávate to niektorá s vás že snicoho nič akoby sa vám začalo triasť telo ale zvnútra niekedy mi tŕpnu pery stalo sa mi dnes že sa mi zatočila hlava a zalial má chvíľkami teplý pot žalúdok boli neviem ako to zvladnut

miankass
9. aug 2022

@paulina123456 Neberies nejake tabletky? Alebo niesi v stresovych situaciach casto vystavena?? Nemas prilis tazko zvladnuce psychicke zamestnanie?? Neprezila si nejaku traumu?

certi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paulina123456
autor
9. aug 2022

@miankass no sú tu stresové situácie teraz ešte práca ale lieky neberiem žiadne lepšie povedané 4a pol roka žijem v strese a už neviem čo stim

paulina123456
autor
9. aug 2022

@miankass mám aj s detstva traumu potom ako má bijaval bývali a teraz čo mám priateľa teda sme sa zasnúbili tak zase jeho matka 4a pol roka neustále počúvam o vraždách a raz urobili konflikt a proste to hodili na mňa a sused má napadol a od vtedy ako keď počujem tich susedou tak žalúdok mám až v krku a stále sa to zhoršuje no až to dopadlo tak že má dnes pri to eny hlavy zalial teplo pot

paulina123456
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miankass
9. aug 2022

@paulina123456 Pauli a skusila si psychologicku?? Ist na sedenie alebo tak ? ( nie v zlom myslim,ja som tiez chodila kvoli traume ktora sa mi stala a dost mi pomohli sedenia u nej , poradila mi co robit v urcitych situaciach..atd.. 🙂 ak si z okolia kosic alebo okolia viem ti poradit jednu pani skvelu psychologicky 🙂 vies lebo zbytocne pchat do seba zbytocne lieky 🙂 ak by nepomohli sedenia tak potom by som to riesila z dr , a nasadila si liecbu.

paulina123456
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miankass
9. aug 2022

@paulina123456 nepostavila si sa prudko? Pijes dostatok tekutin ? Nelezis dlho? A ako skakat n9ha myslis take akoby svaly vo vnutri?

paulina123456
autor
9. aug 2022

@miankass áno presne svaly

vodca
11. sep 2022

Ja mám to isté už ani pracovať sa mi nedá ale chodím aj tak do práce a bojím sa že odpadnem ..presne mám to isté čo pani .Viem čo prežívate