Trasenie hlavy

anonymne123
30. apr 2024

Zdravím mám taký problém keď som v nejakom napätí alebo tak tak sa mi začne triasť hlava ako keby mám nejaký záchvat a príde mi úplne zle môže to byť z krčnej alebo to je zo psychického napätia ?🙏

harley1205
30. apr 2024

Ahoj
Ja to mávam už to bude 5.rok a už to tu bude navždy..Je to velmi neprijemne ci uz vizualne alebo ten samotny tras
Mávam to z krčnej a aj z psychickeho napatia...Príde to vtedy kedy to neočakávam ale chodim k neurologovi raz za 6 mesiacov na botulotoxinove injekcie do krku ktoré zmiernuju tras hlavy- maju na to aj nazov- menej sa mi trasie hlava a na par mesiacov tento tras prejde ale treba chodiť raz za 6 mesiacov

harley1205
30. apr 2024

vola sa to distonický tras hlavy - https://pentahospitals.sk/ambulancia/neurologic...

metoyou4
30. apr 2024

Ja to tiež mávam zo psychiky ,ale aj keď je nejaká oslava ,keď viac vypijem alkoholu a na druhý deň.Nemyslím,že som opitá bola,ale popíjame vtedy a manžel mi povedal keď stál v obchode za mnou,že sa mi normálne trasie hlava.Odvtedy si dám pohárik vína a dosť,lebo sa bojím druhého dňa potom.Ale keď som v strese tak strašne 😔

anonymne123
autor
30. apr 2024

@metoyou4 áno no aj ja keď pijem tak na druhý deň som vyčerpaný a potom to pociťujem viac inak to príde len niekedy

evinea
30. apr 2024

no to bude stresom si myslim, na demenciu to nevidim, teda aspon myslim, ze na to este vek nemas 🙂

anonymne123
autor
30. apr 2024

@evinea no to veru nie mám 18rokov🤣