Trápi ma opuch sánky

zuzulinocka15
9. jan 2021

Mam pocit ze mam opuchnuté líce, sanku ani to neviem popísať, vraj mam v slinom kanaliku kamienok a to mi to spôsobuje, ale ja si myslím ze to bude niečo iné mandibularny kĺb, mate niekto s tým problém? V pondelok idem na CT ale neviem ako vydržím, mam nervy v háji, poraďte co robiť aby som som ten tlak necítila, mam pocit ze líce mi praskne ale opuch tam neni

lyci
9. jan 2021

@zuzulinocka15 mna to boli uz pol roka. plus pocujem v pravom uchu pukanie a vrzganie. minuly mesiac som bola na stomatochirurgii. docent zmeral ako velmi viem otvorit usta a ze ked ich viem otvorit ako zdravy clovek tak som zdrava. a ze on tam nic nepocuje. a ze k nemu chodia ludia s ovela horsimi patologickymi zmenami a mozem ist v klude domov. a mysli si, ze su to svaly a mam cvicit svaly otvaranim ust proti tlaku zospodu na bradu. na zaciatku, ked ma to bolelo najviac, som to miesto mala aj horuce. potom presla bolest do hlasneho vrzgania, ze som pri zuti nepocula tv. stale ma to pobolieva a niekedy vecer kvoli tomu neviem zaspat