Trápenie sa so žalúdkom

10. mar 2023

Ahojte dnes som bola u doktorky zacnem hned s tym dostala som aj Nolpazu a probiotika nic viac. Proste v nedelu som neskutocne soplila a kychala cely den aj v pondelol a utorok. Utorok som uz citila palenie zaludka v strede pod rebrami celu noc som nespala tak ma to palilo. V stredu som uz dostala aj zvysenu teplotu 37,7 samozrejme nadalej pretrvavalo bolest zaludka a palenie aj vcera mam nechutenstvo uz som schudla 2 kg za 3 dni teplotan uz npotom nebola a dnes som.zjedla zapeceny chlieb malo a odvtedy neustale hnackujem mate s takymto niecim.niektora z vas skusenost ? Uz som znicena :( zaludok nadalej páli a krce mam unava a slabostu zmizla teraz ta hnacka :(

zmrzlinka2021
10. mar 2023

Je potrebne absolvovat gastro vysetrenia. Bola si na gastre?

autor
10. mar 2023

@zmrzlinka2021 nebola som este kedze to mam iba 3 den tak tam som sa este nedostala

zuzana76
10. mar 2023

asi gastritida

autor
10. mar 2023

@zuzana76 a nemalo by si mi to zlepsovat ? Dnes mi je zle uz 3 den a uz aj hnackujem :(

zmrzlinka2021
10. mar 2023

Daj si prisnu dietu a ber nolpazu, ak do 10 dni sa nezacnes citit lepsie, urcite smer odborne vysetrenie.

Nolpaza sa berie max 30 dni

zuzana76
10. mar 2023

@autor malo, ale gastritida vie potrapit, ale ta nolpaza je myslim na to, ber tie probiotika a nolpazu,lahka strava, mna bolieva zaludok niekedy aj tyzden

mpg
10. mar 2023

Možno by pomáhal aj harmančekový čaj, je protizápalový a upokojujúci.

floki1994
10. mar 2023

Ja som toto podobne mala ked som mala helikobaktera...treba zobrat vzorku stolice a krv...tam je prilis kysle prostredie v zaludku a je aj problem so stolicou..akoze sla by som aj na pohotovost nech ta pozru nez sa takto trapit

autor
10. mar 2023

Mala som predvcerom aj teplotu 37,7 ci to nemoze byt nieco virusove neviem no ...:(

jonnie
10. mar 2023

Test na Helico si vie kúpiť v lekarni a urobiť doma.

lenuska9999
10. mar 2023

Moze to byť kľudne nejaká brušná viróza. Skus pár dní držať diétu , pi veľa čierneho čaju (pri hnackach žiadne ovocné čaje) a uvidíš ci to prejde. Ak nie potom by som riešila gastro. Môžeš si dať aj čierne uhlie alebo smectu

kiki68
10. mar 2023

Nemas norovirus? Lebo ten terajsi je naozaj nieco. Strasne muky za mna

autor
10. mar 2023

@kiki68 fuha to fakt neviem ci to mam kamoska to mala pred mesiacom ale mala v pohode priebeh hnackovala trocha a to je vsetko teraz na vecer sa citim uz trosku lepsie dufam ze ma nezacne zas bolet a pálit v noci zaludok

autor
10. mar 2023

@kiki68 aky si mala priznaky norovirusu ?

autor
10. mar 2023

@lenuska9999 ďakujem pekne za radu cierny caj som si uz spravila aspon ze na vracanie mi neni dufam ze ani nebude

kiki68
10. mar 2023

Behom 15 minut z nicoho pocit palenia v zaludku, po 20/30 min zvracanie a krce. Do toho zimnice, stale krce. Na dalsi den zacali hnacky. Cele to trvalo tyzden. Zaludok sa dlho daval dokopy. Proste strasna zloba. Muz to iste a to on nema beztak problem a travenim ako ja

autor
10. mar 2023

@kiki68 mna to najprv zacalo palit v zaludku az na druhy den zimnica teplota a teraz na 3 den hnacka ale palenie a krce ostali hlavne to palenie celkom podobne priznaky

autor
10. mar 2023

@kiki68 ja som nevracala ani na vracanie mi az tak neni nechutenstvo mam

autor
10. mar 2023

@kiki68 ako dlho ta palilo v zaludku ? Otrasne to je 😔

marince
11. mar 2023

@kiki68 není to pankreas?

autor
11. mar 2023

@marince obidvaja to mali naraz s manzelom

kiki264
29. jún 2023

Ako ste nakoniec dopadla? Ďakujem za odpoved 😉