Toxoplazma

maminka30
22. jan 2013

mile maminky.
neviem či sa tu táto téma niekde preberala.Ale chcem sa vas spýtať,ake boli vaše reakcie,keď ste sa dozvedeli o tejto infekcii.
Je to pre každú z nas asi najhoršie obdobie,čo sme mohli počas tehotenstva zažiť.Ja som mala najvyššie štadium toxoplasmy.
Prave pre to by som chcela vedieť,ako sa vaše detičky vyvíjajú.Môj drobec je zatial zdraví,ale bolo mi povedane,že som ešte nevyhrala a vždy môžu nastať komplikacie. 😠
Ďakujem vam za vaše odpovede a reakcie

lea641981
22. jan 2013

no ja ju mam preliecovanu a nemam s nou uz ziadny problem ked sa raz prelieci netreba sa v tom vrtat malo by to byt v poriadku a deti mam zdrave 😲

maminka30
autor
22. jan 2013

a v akom štadiu si ju mala?ja som mala že akútna.....a kolko majú detičky rokov,mam strach aby sa nič počas vývoja môjho malinkeho nezmení.pokial bol v brušku tak nebol infikovaný.ale stale tu bola ta hnusna veta...AJ TAK STE EšTE NEVYHRALI

veronikabb
22. feb 2013

@maminka30 na infekcne ta neposlali? tam mu zoberu krv a zistia ci nema nejake hodnoty zvysene ... ja som tiez mala pred dvomi ci tromi rokmi toxoplazmozu a ani som nevedela 😖 az ked mi prisli vysledky z krvi tak tam ostali nejake hodnoty zvysene tak podla toho sa to zistilo