Točí sa mi hlava

2. aug 2023

Už niekoľko dni sa mi točí hlava keď chodím, idem a zrazu to začnem pociťovať. Hlavne v obchodoch snažím sa pozerať na nejaký cieľ čo si dám a akoby hlava bola v pohybe. Nikdy som to nemala, občas závraty čo aj hneď ustúpili ale to len ojedinele a tak ako asi väčšina ľudí nič nezvyčajne. Pred pár dňami som ale ledva udržala rovnováhu tak sa mi točila hlava. Od toho dňa síce nie už až tak ale stále to trocha pociťujem. A robím všetko stále rovnako myslím tým pijem rovnako vody spánok rovnaký čiže žiadna nejaka zásadná zmena. K doktorovi som zatiaľ nešla nechcem utekať hneď čo spozorujem nejaký problém to by som bola každý deň u iného odborníka. Tak či máte skúsenosti s niečim podobným

stellarstar
2. aug 2023

Orl

bejbypd
2. aug 2023

V prvom rade si začni merať tlak ..chod si dat spraviť krvný obraz,to znamená aj minerály...magnézium, draslík hlavne..A uvidíš, či sa niečo zisti a co to môže byť..točenie hlavy opakovane okrem iných diagnóz môže už neskôr spôsobiť aj psychika,že sa bojíš,že zase sa ti bude točiť a ver mi sama si to privolas..ale skus zistiť príčinu najprv takto ...

autor
2. aug 2023

@bejbypd inak hej lebo odkedy sa mi to stalo tak intenzívne tak myslím na to a o to viac si to všímam. Aj keď si poviem že nemyslieť na to tak v pozadí mysle to je😃

miamia04
2. aug 2023

A tlak máš aký?

miamia04
2. aug 2023

Aj z krčnej chrbtice, ak nesprávne spíš, môže spôsobiť závraty.

janka2007i
3. dec 2023

Ahoj ja mám to iste zatiaľ chidim po vyšetreniach, ako si ti dopadla už máš niečo potvrdené ?