Točenie hlavy

9. mar 2024

Ahojte, mam vyšetrený mozog aj chrbticu aj tlak atď. Niekedy urobim pohyb alebo prudky alebo nieco a zatoci sa mi hlava, ze sa mi da odpadnut. Mate s tym skusenosti?
Magnesium uzivam kazdy den 1 tbl magnerotu. Nizsi tlak mam odjakziva ale toto je velmi neprijemne, niekedy za volantom, niekedy mam maleho na rukach.
🙈

stellarstar
9. mar 2024

U orl si bola?

mogaa
9. mar 2024

tak točenie hlavy môže byť aj z nízkeho tlaku, rovnako pri výkyvoch cukru

bubla97
9. mar 2024

Nebola si chorá? Môžeš mať problém so stredným uchom, manierov syndróm... Ja teraz mam rovnaký problém + hučanie v uchu a čaká ma MRI... Na závraty mam lieky, ktoré beriem 2x denne a pomáhajú mi moc teda...

zena666
9. mar 2024

Ja vtedy viem, že je čas sa najesť 🙂 napiť pripadne dodať cukor. Pri nízkom tlaku pravidelne užívať magnezium je na zabitie 😏

nikdenikto
9. mar 2024

Pravdepodobne za to môže ten nízky tlak na ktory ale nie sú žiadne lieky. Pomáha káva, viac soliť a hlavne pohyb. A magnézium pri nízkom tlaku v žiadnom prípade 🙈

castania
11. apr 2024

@bubla97 ale lieky prosím pomáhajú? Mám už rok hrozne motaky z ničoho nic a k tomu ešte brnenie nôh .čaká ma tiež mr mozgu a ešte krv na boreliozu. Ukázalo niečo MR? Ďakujem

bubla97
23. apr 2024

@castania ahoj, prepáč, skôr sa mi nedalo napisat. Napíš mi ss, ak máš ešte záujem o info.