Točenie hlavy

susanne16
6. mar 2014

Ahojte. Stale sa mi toci v hlave a bolia ma oci. Tlak mam dobry, Bola som u ORL vsetko v poriadku. KO v poriadku.
Neviete co to moze byt ? Mat takisto skoliozu. Moze to byt od chrbtice ?

luba28
6. mar 2014

@susanne16 a na ocnom si bola???mas zrejme vyssi ocny tlak a s tym ti ORL lekar nepomoze,....a naco si vobec bola na ORL????

bibistec
6. mar 2014

no skus rtg krcnej chrbtice, mozes mat vyboceny stavec, ja tiez toto riesim ale mam este horsie problemy ale aj viac vybocenych stavcov

satanka1
6. mar 2014

@luba28 mňa tiež s tým poslali na orl..či to nie je zo stredného ucha

susanne16
autor
6. mar 2014

ano. mysleli si, ze to mam zo stredneho ucha. Preto som bola na ORL.

susanne16
autor
6. mar 2014

@luba28 nie nebola. budem musiet ist. moze to byt z toho ?

susanne16
autor
6. mar 2014

@satanka1 aj ty si mala to iste ?

lilysk
7. mar 2014

@susanne16 Mam to iste -od krcnej ☹ Tiez som mala vsetky vysetrenia v poriadku ☹ Je to hnusny pocit ☹

susanne16
autor
7. mar 2014

@lilysk a co s tym robis ? Mne sa strasne dnes toci v hlave a este aj strasne huci.

kiki68
7. mar 2014

no mne sa toto stalo,od neurologa som mala vsetko mozne zakazane a nesmela som vobec par dni citat, pozerat telku, nic co by vyvolavalo nejaku aktivitu mozgu. Posielali ma po vsetkych moznych neuro vysetreniach. Nakoniec to bola krcna chrbtica a mineraly.

lilysk
7. mar 2014

@susanne16 No vacsinou cakam ,ze mi to prejde - minule som az na stranu padala -otrasne ☹( Trochu mi pomaha horuci kupel,masaz a tabletka na uvolnenie svalov -minuly rok som chodila na akupunkturu potom som nemala dot dlho zavrate -tak skus aj to pomoze .Musim zase zacat chodit ,lebo sa mi to vracia dost casto ☹((
Som bola aj na CT mozgu a nic nemam nikde ziadne nalez ....mne sa to stalo 1 krat ked som bola tehotna s 1 dcerou a som strasne grcala ....odvtedy sa mi to vracia tak ,ze jeden cas je dobre a potom to pride a par dni to trva tak 4-5 a potom zase prejde .....nechapem ☹((

lilysk
7. mar 2014

@susanne16 aha a zacala som brat chlorelu tak trochu to pomohlo 🙂

helen4
18. mar 2014

ahoj,..myslim, že je to psychika, takéto problemi mam aj ja. Skus si prstom klepnut po lici a pozeraj sa či sa ti kutik pohne,...ak ano,..napíš mi ak teda chceš,,pa

helen4
18. mar 2014
nezabudko
25. jan 2020

@susanne16 dobrí deň chcem sa spýtať tiež mám take iste problémy stale samí točí hlava bol som už aj na rengen hlavy bolo všetko ok očný tlak tak isto ok EKG tiež ok beriem aj magnézium ale stale mám take závraty môžete mi poradiť prosím

nezabudko
27. feb 2020

@kiki68 a čo vám pomohlo ďakujem

kiki68
27. feb 2020

@nezabudko zvysit draslik, magnezium a ten pokoj od podnetov. Nic ine so mnou nemohli robit v podstate

nezabudko
4. mar 2020

@kiki68 zistil som že keď si dam neurol trošku sami to zlepší a teraz používam aj antidepresíva tak uvidim ako hovorím už som podstúpil asi každé višetrene rengen hlavy ok rengen chrbtice mierna skolioza neje ti nič vazne niekedy bi aj búši srdce bol som už aj na kartologiu aj krv mi zobrali či nesú zapchute cievi bolo všetko ok očni tlak tiež ok ušné takisto ja fakt už neviem podľa mňa musía to biť nervy ako hovorím keď si dam ten neurol jeto lepšie ďakujem