Tmavý pásik na nechte

nely2018
14. mar 2024

Ahojte chcela by som sa spýtať kto mal alebo má skúsenosti s týmto...Moja mama ma tmavý pásik na necht na prste,neviem čo to môže byť keďže som čítala na internete že to znamená 90% rakoviny.. nejdeme hneď hľadať diagnózy ale dosť ľudia píšu že mali taký prípad u Lekára nebola keďže sa mamina odtoho smeje...len ja ako dcéra sa chcem informovať keďže unás v rodinné je velka predispozícia na túto chorobu.... keďže starí rodičia zomreli na tu chorobu...za rady ďakujem

panipanka
14. mar 2024

a aka by to mala byt choroba?

majamat
14. mar 2024

@nely2018 urcite to nie je na 90% rakovina, ale tiez zavisi ako to vyzera. ja mam pasik na jendom nechte pravidelne, neikedy je vyraznejsi, inokedy nie, a teda mam ho desatrocia. necht tam mam zdeformovany, lebo som mala kedyis zaoal nechtoveho lozka, taky vyraznejsi a odvtedy je ten necht poskodeny, tka sa mi tam robieva pasik. mne to pride, akoby mi tam obcas necht zakrvacala tiahne sa to v nechte ak skvrnka,a lebo rpi vyrastani pasik.

balenka1988
3. apr 2024

@nely2018 nie je to rakovina, mala som to aj ja na dvoch prstoch vyse 2 rokov. Zmizlo to z nicoho nic. Ani som si nevsimla kedy 😁 posielala som aj fotky do inej diskusie. Netreba googlit, vsetko co vygooglite skonci rakovinou 🫤